AnnaLiza INVEST S.R.L.
CUI 16616920 · J40/11658/2004
AnnaLiza INVEST S.R.L. are CUI 16616920, nr. de înregistrare J40/11658/2004, înmatriculată pe 21.07.2004. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 524.059 lei, profit net 147.433 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 524 mii lei · mediana 124 mii lei | 421% din mediană |
| Profit net | 147 mii lei · mediana 17 mii lei | 886% din mediană |
| Marjă netă | 28.1% · mediana 19.4% | 145% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 524.059 | 440.998 | 481.498 | 260.938 | 124.952 | 244.058 | 289.456 | 442.231 | 438.855 | 439.111 | 427.103 | 187.792 | 217.591 |
| Venituri totale | 524.059 | 440.998 | 481.498 | 260.938 | 128.407 | 244.246 | 289.456 | 442.231 | 439.681 | 439.243 | 427.230 | 197.003 | 220.418 |
| Cheltuieli totale | 348.543 | 198.290 | 199.392 | 120.961 | 108.052 | 166.512 | 182.533 | 211.047 | 193.395 | 136.743 | 211.231 | 190.779 | 396.913 |
| Profit / pierdere brută | 175.516 | 242.708 | 282.106 | 139.977 | 20.355 | 77.734 | 106.923 | 231.184 | 246.286 | 302.500 | 215.999 | 6.224 | -176.495 |
| Profit / pierdere netă | 147.433 | 221.658 | 271.716 | 132.149 | 16.503 | 75.293 | 86.587 | 194.155 | 206.782 | 254.039 | 179.418 | 4.300 | -176.495 |
| Active imobilizate | 2.112.078 | 2.285.681 | 2.526.424 | 2.625.617 | 2.814.124 | 2.865.308 | 2.905.718 | 2.942.760 | 2.977.062 | 3.018.224 | 3.055.159 | 3.092.347 | 3.483.261 |
| Active circulante | 226.838 | 173.441 | 179.057 | 104.171 | 144.894 | 76.493 | 48.010 | 61.461 | 47.831 | 52.744 | 27.063 | 46.303 | 30.678 |
| Stocuri | — | — | 0 | — | 0 | 7.184 | 279 | 279 | — | 1.556 | 2.951 | 2.872 | 0 |
| Creanțe | 49.967 | 6.424 | 18.773 | 13.927 | 36.919 | 6.047 | 11.633 | 23.021 | 30.354 | 18.407 | 18.567 | 32.275 | 13.011 |
| Casa și conturi la bănci | 176.871 | 167.017 | 160.284 | 90.244 | 107.975 | 63.262 | 36.098 | 38.161 | 17.477 | 32.781 | 5.545 | 11.156 | 17.667 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 3.802 | 594 | 903 | 345 | 443 | 5.241 | 126 | 378 | 196.493 |
| Datorii | 164.859 | 132.498 | 600.515 | 968.720 | 1.445.143 | 1.441.220 | 1.528.749 | 1.665.271 | 1.880.196 | 2.137.852 | 2.408.417 | 2.572.072 | 2.843.931 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 72.443 | 21.005 |
| Capitaluri proprii | 2.174.057 | 2.326.624 | 2.104.966 | 1.761.068 | 1.517.677 | 1.501.175 | 1.425.882 | 1.339.295 | 1.145.140 | 938.357 | 673.931 | 494.513 | 845.496 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | — | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.07.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AnnaLiza INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J40/11658/2004 |
| EUID | ROONRC.J40/11658/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-07-21 |
| Sediu social | Str. Giuseppe Garibaldi, 4, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. G. GARIBALDI, NR.4, SC.E, ET.1, AP.60 |
| Telefon | 0723641420 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACP BUILD CONSULTING & ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| ADELE FAMILY WORKER SRL | aceeași clădire |
| ANTONY MORATO ROU S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO ART FASHION SRL | aceeași clădire |
| CAREZONE S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSULENZA PER LE AZIENDE S.R.L. | aceeași clădire |
| CORUM SOLUTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COSUL CU VISE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DRUMLIN LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| EDIL EUROPE 84 S.R.L. | aceeași clădire |
| EKOTER GRUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELIROM DESIGN 2005 SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-10-25