PAMVET SRL
CUI 16671533 · J10/732/2004
PAMVET SRL are CUI 16671533, nr. de înregistrare J10/732/2004, înmatriculată pe 11.08.2004. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Sărat, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4799. În 2023: cifră de afaceri 774 lei, pierdere netă 668 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 774 | 3.967 | 4.589 | 6.013 | 7.207 | 18.902 | 13.688 | 10.933 | 5.046 | 6.875 | 2.871 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 774 | 3.967 | 4.589 | 6.013 | 7.207 | 18.902 | 13.688 | 10.933 | 5.046 | 6.875 | 2.871 |
| Cheltuieli totale | — | 590 | 1.442 | 4.075 | 5.124 | 5.661 | 6.803 | 22.870 | 27.437 | 28.049 | 27.612 | 29.671 | 11.526 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -590 | -668 | -108 | -535 | 352 | 404 | -3.968 | -13.749 | -17.116 | -22.566 | -22.796 | -8.655 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -590 | -668 | -227 | -673 | 181 | 187 | -4.538 | -14.159 | -17.444 | -22.717 | -23.003 | -8.723 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 437 | 1.187 | 1.937 | — |
| Active circulante | 4.927 | 4.927 | 5.517 | 6.362 | 6.516 | 7.418 | 6.952 | 7.053 | 4.817 | 696 | 144 | 2.013 | 1.645 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 245 |
| Creanțe | 1.175 | 1.175 | 1.175 | 402 | 402 | 402 | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.752 | 3.752 | 4.342 | 5.960 | 6.114 | 7.016 | 6.952 | 7.053 | 4.817 | 696 | 144 | 2.013 | 1.400 |
| Datorii | 97.000 | 97.000 | 97.000 | 97.177 | 97.104 | 97.333 | 97.048 | 97.336 | 90.562 | 72.719 | 55.473 | 35.376 | 10.068 |
| Capitaluri proprii | -92.073 | -92.073 | -91.483 | -90.815 | -90.588 | -89.915 | -90.096 | -90.283 | -85.745 | -71.586 | -54.142 | -31.426 | -8.423 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 10.05.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat |
| CAEN principal | 4799 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PAMVET SRL |
| Nr. reg. com. | J10/732/2004 |
| EUID | ROONRC.J10/732/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-08-11 |
| Sediu social | Str. Crîngul Meiului, 34, Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. CRÎNGUL MEIULUI, NR.34 |
| Telefon | 0745999300 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4799 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25