MO & MO SRL
CUI 16717657 · J39/630/2004
MO & MO SRL are CUI 16717657, nr. de înregistrare J39/630/2004, înmatriculată pe 27.08.2004. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 254.758 lei, profit net 79.188 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 255 mii lei · mediana 66 mii lei | 384% din mediană |
| Profit net | 79 mii lei · mediana 2 mii lei | de 47× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 31.1% · mediana 3.7% | 841% din mediană |
| Cifră pe salariat | 127 mii lei · mediana 83 mii lei | 153% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 254.758 | 174.928 | 276.834 | 259.100 | 234.556 | 189.551 | 294.200 | 173.679 | 171.344 | 201.756 | 211.623 | 140.458 | 105.460 | 82.006 | 53.325 |
| Venituri totale | 254.804 | 174.928 | 416.834 | 262.100 | 278.686 | 197.876 | 294.200 | 173.679 | 171.344 | 201.756 | 211.653 | 140.461 | 109.487 | 82.009 | 53.325 |
| Cheltuieli totale | 173.322 | 163.077 | 198.326 | 182.770 | 203.808 | 150.371 | 229.769 | 217.213 | 219.632 | 199.344 | 197.524 | 135.571 | 105.198 | 78.680 | 41.522 |
| Profit / pierdere brută | 81.482 | 11.851 | 218.508 | 79.330 | 74.878 | 47.505 | 64.431 | -43.534 | -48.288 | 2.412 | 14.129 | 4.890 | 4.289 | 3.329 | 11.803 |
| Profit / pierdere netă | 79.188 | 10.365 | 214.340 | 77.103 | 72.533 | 45.692 | 61.500 | -45.270 | -50.002 | 394 | 7.779 | 670 | 1.007 | 854 | 10.192 |
| Active imobilizate | 414.592 | 348.641 | 361.740 | 375.144 | 388.841 | 392.578 | 12.160 | 17.106 | 17.208 | 21.658 | 26.108 | 36.606 | 27.022 | 36.769 | 12.882 |
| Active circulante | 103.436 | 90.540 | 67.065 | 24.586 | 10.114 | 13.078 | 13.507 | 44.451 | 34.329 | 42.489 | 30.011 | 52.738 | 27.580 | 16.588 | 35.318 |
| Stocuri | 1.644 | 1.443 | 1.024 | 18.633 | 1.792 | 9.139 | 4.333 | 37.035 | 25.639 | 22.380 | 17.470 | 33.596 | 22.424 | 15.682 | — |
| Creanțe | 16.806 | 11.460 | 6.908 | 2.439 | 2.439 | 2.438 | 2.438 | 2.437 | 2.437 | 4.399 | 2.143 | 5.151 | 2.751 | — | 6.742 |
| Casa și conturi la bănci | 84.986 | 77.637 | 59.133 | 3.514 | 5.883 | 1.501 | 6.736 | 4.979 | 6.253 | 15.710 | 10.398 | 13.991 | 2.405 | 906 | 28.576 |
| Cheltuieli în avans | 1.051 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 8.838 | 8.129 | 8.118 | 193.383 | 269.711 | 348.945 | 14.648 | 112.038 | 56.748 | 19.356 | 10.722 | 51.726 | 18.654 | 18.416 | 14.113 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.000 | 1.000 | — | — | — |
| Provizioane | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Capitaluri proprii | 509.741 | 430.552 | 420.187 | 205.847 | 128.744 | 56.211 | 10.519 | -50.981 | -5.711 | 44.291 | 43.897 | 36.118 | 35.448 | 34.441 | 33.587 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 7 | 9 | 9 | 6 | 6 | 7 | 5 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.08.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MO & MO SRL |
| Nr. reg. com. | J39/630/2004 |
| EUID | ROONRC.J39/630/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-08-27 |
| Sediu social | Str. Ecaterina Varga, 47, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. ECATERINA VARGA, NR.47 |
| Telefon | 0723263863 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROGATA S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOSOLIDAR S.R.L. | aceeași clădire |
| BUBURUZA VERDE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIVERS PREST COM SRL | aceeași clădire |
| ELMADICO SRL | aceeași clădire |
| EOSTAPES CORP S.R.L. | aceeași clădire |
| GABY&BEBE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MAJESTY TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| MARCODOR IMPEX SRL | aceeași clădire |
| MELLIFLOR-ISSA S.R.L. | aceeași clădire |
| PAD PIZZA SRL inactiv | aceeași clădire |
| PIZZERIA VERA VESUVIO S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Vrancea
| 1315082 | AJANE CRISTACHE S.R.L. |
| 7620450 | GELCAM SERV SRL |
| 14576888 | ANADIS R & C SRL |
| 14949707 | PAHOMAR SRL |
| 15266141 | ELLA'M SRL |
| 15921755 | NICO STYLE SRL |
| 16733911 | SAMBBA SRL |
| 17053158 | TIDINAS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25