Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

TEUTATES IMPEX S.R.L.

CUI 16725307 · J38/807/2004

cu contul HoReCaOS, sau pe email

TEUTATES IMPEX S.R.L. are CUI 16725307, nr. de înregistrare J38/807/2004, înmatriculată pe 31.08.2004. Sediul social e în Municipiul Drăgăşani, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4677. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 22 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.666 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 9 mii lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 650 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 17
Salariați 0
2011: 0 112012: 0 122014: 0 14
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2017201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă———0008.500
Venituri totale0000008.500
Cheltuieli totale————007.726
Profit / pierdere brută000000774
Profit / pierdere netă000000650
Active circulante6.0056.0056.0056.0056.0056.0056.005
Stocuri1.6531.6531.6531.6531.6531.6531.653
Creanțe1.0081.0081.0081.0081.0081.0081.008
Casa și conturi la bănci3.3443.3443.3443.3443.3443.3443.344
Datorii5.9245.9245.9245.9245.9245.9245.924
Capitaluri proprii81818181818181
Capital subscris vărsat200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 31.08.2004
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
CAEN principal4677
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCTEUTATES IMPEX SRL
Nr. reg. com.J38/807/2004
EUIDROONRC.J38/807/2004
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2004-08-31
Sediu socialStr. Troian, 10, Mun. Drăgăşani, VÂLCEA
Domiciliu fiscalJUD. VÂLCEA, MUN. DRĂGĂŞANI, STR. TROIAN, NR.10
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADELINA METAL S.R.L. inactiv aceeași clădire
ALEX ERK S.R.L. aceeași clădire
ARYAN MIHAI S.R.L. inactiv aceeași clădire
AUGUSTIN COLECTARE S.R.L. inactiv aceeași clădire
BARILIS PROD SRL inactiv aceeași clădire
BODGROSS FIER S.R.L. inactiv aceeași clădire
BRIAMIDO SRL inactiv aceeași clădire
BUZDUGAN COLECT S.R.L. aceeași clădire
BĂDOI COLECTARE S.R.L. inactiv aceeași clădire
CAMI ŞI SAMIR S.R.L. aceeași clădire
CLAUDIU KZM S.R.L. aceeași clădire
COCIOLA METAL S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46772011 – 2017

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

16146259 SMETAREX SRL
16681960 METHEX PROD SRL
16879462 COVELI IMPEX SRL

CAEN autorizat (2)

38314677

Alte firme din Vâlcea

14588386 MARMOCALC SA
16214760 NELFER IMPEX SRL
16302226 DRILACOM SRL
16692439 ADEGEO COM SRL
16781846 DRILICA SRL
16810054 CETACOM SRL
17023211 PREDCONSULT SRL
17370938 RAOCOM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25