FLAVY IMPEX SRL
CUI 16729090 · J2004000431075
FLAVY IMPEX SRL are CUI 16729090, nr. de înregistrare J2004000431075, înmatriculată pe 02.09.2004. Sediul social e în Municipiul Botoşani, jud. Botoşani. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 410.820 lei, profit net 213.192 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 411 mii lei · mediana 124 mii lei | 330% din mediană |
| Profit net | 213 mii lei · mediana 17 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 51.9% · mediana 19.4% | 268% din mediană |
| Cifră pe salariat | 411 mii lei · mediana 172 mii lei | 239% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 410.820 | 303.170 | 319.771 | 312.583 | 285.486 | 244.018 | 233.123 | 206.725 | 214.334 | 199.406 | 184.763 | 167.221 | 194.090 | 201.800 | 224.226 |
| Venituri totale | 410.820 | 303.170 | 319.771 | 312.583 | 285.486 | 244.018 | 233.123 | 206.725 | 214.334 | 199.406 | 184.763 | 167.221 | 194.091 | 201.801 | 224.227 |
| Cheltuieli totale | 191.669 | 159.540 | 174.671 | 112.574 | 183.680 | 132.065 | 129.535 | 113.162 | 87.893 | 76.889 | 92.197 | 79.385 | 188.654 | 196.096 | 151.777 |
| Profit / pierdere brută | 219.151 | 143.630 | 145.100 | 200.009 | 101.806 | 111.953 | 103.588 | 93.563 | 126.441 | 122.517 | 92.566 | 87.836 | 5.437 | 5.705 | 72.450 |
| Profit / pierdere netă | 213.192 | 139.051 | 141.902 | 190.631 | 93.242 | 105.139 | 96.594 | 87.361 | 120.012 | 116.535 | 87.023 | 82.820 | 82 | 1.898 | 60.858 |
| Active imobilizate | 1.617.404 | 1.498.251 | 1.396.246 | 1.181.067 | 1.168.556 | 1.101.840 | 1.019.503 | 830.208 | 568.069 | 543.618 | 448.082 | 457.182 | 467.964 | 491.511 | 503.928 |
| Active circulante | 94.018 | 124.106 | 68.649 | 88.542 | 180.564 | 115.213 | 72.215 | 59.691 | 170.247 | 81.578 | 135.899 | 49.606 | 60.973 | 61.824 | 62.176 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.822 | 6.166 | 6.229 | 9.042 | 15.714 |
| Creanțe | 58.508 | 56.166 | 48.202 | 13.910 | 50.016 | 57.382 | 51.908 | 48.876 | 27.465 | 46.988 | 39.879 | 30.691 | 47.744 | 37.322 | 36.125 |
| Casa și conturi la bănci | 35.510 | 67.940 | 20.447 | 74.632 | 130.548 | 57.831 | 20.307 | 10.815 | 142.782 | 34.590 | 93.198 | 12.749 | 7.000 | 15.460 | 10.337 |
| Cheltuieli în avans | — | 3.534 | 17.698 | 3.534 | 7.038 | 20.977 | 36.762 | 4.120 | 6.185 | 21.696 | — | — | — | 2.093 | — |
| Datorii | 128.482 | 20.643 | 16.437 | 16.826 | 238.131 | 235.797 | 229.405 | 91.538 | 29.380 | 51.784 | 55.408 | 102.720 | 207.689 | 234.260 | 246.836 |
| Capitaluri proprii | 1.582.940 | 1.605.248 | 1.466.156 | 1.256.317 | 1.118.027 | 1.002.233 | 899.075 | 802.481 | 715.121 | 595.108 | 528.573 | 404.068 | 321.248 | 321.168 | 319.268 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.09.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FLAVY IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J2004000431075 |
| EUID | ROONRC.J2004000431075 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-09-02 |
| Sediu social | Str. George Enescu, 5, Mun. Botoşani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, BLD. GEORGE ENESCU, NR.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CLAUDIU SRL | aceeași clădire |
| COMANDI SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELIASC SRL | aceeași clădire |
| FOCA SRL inactiv | aceeași clădire |
| H.G. FOCA SRL | aceeași clădire |
| KINETOTERAPIE ALEXA CĂTĂLIN S.R.L. | aceeași clădire |
| LEMONCOF SRL | aceeași clădire |
| MIHAI-TERM SRL | aceeași clădire |
| MOGRA S.R.L. | aceeași clădire |
| MYM SRL | aceeași clădire |
| PUNCT R.P.D.O. IST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| R.V.G. CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 6820 | 2023 – 2025 |
| 5610 | 2015 – 2022 |
| 4771 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Botoşani
| 605703 | COFETARIA BULEVARD SRL |
| 606024 | GEVI SRL |
| 609616 | MAGIC SRL |
| 609829 | LEMONCOF SRL |
| 609985 | SILVAURA-COM SRL |
| 610467 | ELIA-COM SRL |
| 611705 | CORA SA |
| 611780 | FARM ALIMENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25