Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

INVESTMENT GRP SRL

CUI 16733342 · J30/963/2004

cu contul HoReCaOS, sau pe email

INVESTMENT GRP SRL are CUI 16733342, nr. de înregistrare J30/963/2004, înmatriculată pe 03.09.2004. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 22 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 17 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 17
Salariați 0
2011: 0 11
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2017201620152014201320122011
Active circulante276.228276.228276.228276.227276.227276.227276.227
Stocuri274.547274.547274.547————
Creanțe1.6661.6661.666276.212276.212276.212276.212
Casa și conturi la bănci15151515151515
Cheltuieli în avans2.1542.1542.1542.1542.1542.1542.154
Datorii197.756197.756197.756197.755197.755197.755197.755
Capitaluri proprii80.62680.62680.62680.62680.62680.62680.626
Capital subscris vărsat1.0001.0001.0001.0001.0001.0001.000

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.08.2013
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
CAEN principal7022
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCINVESTMENT GRP SRL
Nr. reg. com.J30/963/2004
EUIDROONRC.J30/963/2004
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2004-09-03
Sediu socialStr. Petőfi Sándor, 45, Mun. Satu Mare, SATU MARE
Domiciliu fiscalJUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. PETŐFI SÁNDOR, NR.45, ET.3, AP.3
Telefon0721020050
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

41102011 – 2017

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (13)

Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

2386014 UNIQA ASIGURARI SA BUCUREŞTI SUCURSALA SATU MARE
16274967 ACTIVE PARK S.R.L. inactiv
19812360 SIMPF ERIKA ILONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
26284011 TATAR IMOLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
27393483 SZEREDAY JUDIT MARTA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
28333471 EOLIS PAŞCANI SRL
28333480 IMOBILIARE PENTRU ENERGIA REGENERABILĂ SRL
28333498 EOLIS TERMO BELCEŞTI SRL
28333501 EOLIS BELCEŞTI SRL
28333510 PROIECTARE ENERGIE REGENERABILĂ S.R.L. inactiv
28333528 EOLIS TERMO PAŞCANI SRL
28352945 OROSZ I VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Satu Mare

5819996 ALEX IMPEX SRL
5820427 PRIVAT KONT SRL
6169247 CLAR DE LUNA SRL
6593926 ASTRAL 1994 SRL
10028319 TADI OFFICE SRL
13472927 PRO C & C IMPEX SRL
13688565 ACROM TERM SRL
15028492 ERGOCOLOR SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25