Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AERIUSS SRL

CUI 16748181 · J09/720/2004 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AERIUSS SRL are CUI 16748181, nr. de înregistrare J09/720/2004, înmatriculată pe 09.09.2004. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4773. În 2012: cifră de afaceri 225.174 lei, profit net 15.169 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+1 Cifra de afaceri a crescut 167%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 22 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 225 mii lei · mediana 199 mii lei 113% din mediană
Profit net 15 mii lei · mediana 3 mii lei 535% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 6.7% · mediana 1.6% 419% din mediană
Cifră pe salariat 225 mii lei · mediana 224 mii lei 101% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 225 mii lei
2011: 84 mii lei 112012: 225 mii lei 12
Profit net 15 mii lei
2011: -12 mii lei 112012: 15 mii lei 12
Salariați 1
2011: 2 112012: 1 12
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20122011
Cifra de afaceri netă225.17484.443
Venituri totale339.83784.448
Cheltuieli totale324.03096.268
Profit / pierdere brută15.807-11.820
Profit / pierdere netă15.169-11.820
Active circulante106.352110.763
Stocuri104.31685.503
Creanțe1.98314.676
Casa și conturi la bănci5310.584
Datorii104.737122.282
Capitaluri proprii1.615-11.519
Capital subscris vărsat200200
Număr mediu de salariați12

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 31.05.2013
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
CAEN principal4773
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAERIUSS SRL
Nr. reg. com.J09/720/2004
EUIDROONRC.J09/720/2004
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2004-09-09
Sediu socialBld. Dorobanţilor, 27, Mun. Brăila, BRĂILA
Domiciliu fiscalJUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, BLD. DOROBANŢILOR, NR.27, BL.A24, SC.5, AP.72
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CRIANMO SRL inactiv aceeași clădire
LOGON VISION PROTECT S.R.L. aceeași clădire
LORE LASH STUDIO S.R.L. aceeași clădire
MICATERIC SRL aceeași clădire
MOBOCONT SERV S.R.L. aceeași clădire
SABRER CONT SERV S.R.L. aceeași clădire
VBA TG BAG S.R.L. aceeași clădire
ARLERAD MED S.R.L. 44 m
AUTOMIH13 S.R.L. 44 m
CENZADMIN CURSARU S.R.L. 44 m
CRIALBYT SRL inactiv 44 m
CROWDS MADNESS S.R.L. inactiv 44 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47732011 – 2012

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (18)

Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

2252187 RINDUNICA COM SRL
4205114 MYGER COM SRL
4720420 LUNEGHI IMPEX SRL
5216723 RENOVIT COM SRL
6675260 HARDLINE IMPEX SRL
6910188 ETRURIA IMPEX SRL
11287893 PIRPILIU FLORICA ASOCIATIE FAMILIALA
15342613 LIDASAV COM S.R.L.
16012575 DIMTECH IMPEX S.R.L.
19739404 STOICA STEFAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
20363329 AGROMANAGEMENT CONSULTING SRL
23700313 CRIANMO S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Brăila

2238336 Z. FARM SRL
2243090 FARMACIA DOROBANTI SRL
2252551 FARM DALIA SRL
2256006 IRIS SRL
2262709 COM MEDICA FARM SRL
2262733 ASCLEPIOS FARM SRL
2267897 FALTIS SRL
3103957 GENTIANA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25