M.I.T. SYSTEM SRL
CUI 16865670 · J35/3024/2004
M.I.T. SYSTEM SRL are CUI 16865670, nr. de înregistrare J35/3024/2004, înmatriculată pe 20.10.2004. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4741. În 2023: cifră de afaceri 8.000 lei, profit net 5.315 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 8.000 | 1.500 | — | 4.199 | 6.344 | 3.000 | 3.000 | 1.250 | 169.301 | 28.719 | 6.128 | 6.417 | 11.894 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 8.000 | 1.500 | 0 | 4.699 | 6.344 | 3.000 | 4.262 | 1.250 | 169.784 | 28.719 | 6.128 | 6.417 | 11.894 |
| Cheltuieli totale | 2.076 | 4.268 | 1.672 | 1.350 | 3.831 | 5.361 | 2.692 | 1.037 | 3.117 | 6.528 | 115.587 | 10.146 | 15.671 | 20.597 | 35.297 |
| Profit / pierdere brută | -2.076 | -4.268 | 6.328 | 150 | -3.831 | -662 | 3.652 | 1.963 | 1.145 | -5.278 | 54.197 | 18.573 | -9.543 | -14.180 | -23.403 |
| Profit / pierdere netă | -2.076 | -4.268 | 5.315 | 105 | -3.831 | -789 | 3.460 | 1.871 | 1.016 | -5.316 | 49.104 | 17.711 | -9.727 | -14.180 | -23.403 |
| Active imobilizate | — | 30.576 | 30.576 | 30.576 | 30.576 | 30.576 | 30.576 | 28.776 | 28.776 | 28.776 | 28.776 | 21.722 | 19.126 | 30.048 | 42.245 |
| Active circulante | 67.463 | 58.418 | 18.243 | 12.301 | 7.729 | 7.131 | 11.487 | 15.949 | 15.399 | 16.361 | 14.628 | 26.347 | 18.207 | 14.575 | 12.850 |
| Stocuri | — | — | 2.062 | 2.062 | 2.062 | 2.062 | 6.045 | 9.319 | 9.178 | 9.178 | 9.164 | 8.740 | 6.789 | 6.789 | 7.473 |
| Creanțe | 66.403 | 57.327 | 8.152 | 5.564 | 5.528 | 4.802 | 4.956 | 5.975 | 5.414 | 5.530 | 4.091 | 13.544 | 5.994 | 6.794 | 4.674 |
| Casa și conturi la bănci | 1.060 | 1.091 | 8.029 | 4.675 | 139 | 267 | 486 | 655 | 807 | 1.653 | 1.373 | 4.063 | 5.424 | 992 | 703 |
| Cheltuieli în avans | 39 | 35 | 63 | 143 | 274 | 428 | 242 | 322 | — | 22 | 23 | — | — | — | — |
| Datorii | 151.343 | 140.218 | 95.803 | 95.256 | 90.920 | 86.645 | 90.026 | 96.228 | 97.227 | 99.227 | 92.179 | 145.926 | 152.901 | 150.464 | 146.756 |
| Capitaluri proprii | -83.841 | -51.189 | -46.921 | -52.236 | -52.341 | -48.510 | -47.721 | -51.181 | -53.052 | -54.068 | -48.752 | -97.857 | -115.568 | -105.841 | -91.661 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.10.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 4741 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | M.I.T. SYSTEM SRL |
| Nr. reg. com. | J35/3024/2004 |
| EUID | ROONRC.J35/3024/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-10-20 |
| Sediu social | Str. Bujorilor, 3, CAM.1, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. BUJORILOR, NR.3, CAM.1 |
| Telefon | 0722883093 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & A PRODUCTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| AARON CAB S.R.L. | aceeași clădire |
| ADI & IZA TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADIOR SRL | aceeași clădire |
| ALASTI - BUILDING INDUSTRY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALEMIS 2007 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALFA SON SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDENIS TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDREESCHAF S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANDRI ALFACONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDY & VICTORIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANEMAR IOANA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4741 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (47)
Alte firme din Timiş
| 1822220 | H-M ELEXINEX SRL |
| 13790394 | OFFICE TECHNOLOGY SRL |
| 15901146 | MY PC SRL |
| 16660046 | CARABIN SRL |
| 16987839 | PRINTEXPERT SRL |
| 17309931 | AGERSYSTEMS SRL |
| 17328100 | ROMTYRE SRL |
| 17375234 | ELYNA BLUE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25