NICOGRIG GEAM INSTAL SRL
CUI 16896986 · J2004001046102
NICOGRIG GEAM INSTAL SRL are CUI 16896986, nr. de înregistrare J2004001046102, înmatriculată pe 01.11.2004. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Sărat, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4334. În 2025: cifră de afaceri 55.007 lei, profit net 4.873 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 55 mii lei · mediana 221 mii lei | 25% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 19 mii lei | 26% din mediană |
| Marjă netă | 8.9% · mediana 9.3% | 96% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 55.007 | 49.041 | 41.987 | 66.207 | 44.230 | 27.121 | 24.534 | 34.931 | 32.182 | 29.396 | 22.330 | 29.869 | 30.601 | 26.960 | 44.468 |
| Venituri totale | 55.007 | 49.041 | 41.987 | 66.208 | 44.230 | 27.121 | 24.534 | 34.931 | 32.192 | 29.396 | 22.330 | 29.869 | 30.676 | 26.985 | 44.471 |
| Cheltuieli totale | 49.630 | 46.150 | 37.808 | 68.519 | 48.023 | 28.089 | 22.743 | 32.379 | 27.957 | 18.575 | 21.521 | 25.369 | 29.972 | 23.628 | 36.396 |
| Profit / pierdere brută | 5.377 | 2.891 | 4.179 | -2.311 | -3.793 | -968 | 1.791 | 2.552 | 4.235 | 10.821 | 809 | 4.500 | 704 | 3.357 | 8.075 |
| Profit / pierdere netă | 4.873 | 2.427 | 3.701 | -4.297 | -5.120 | -1.782 | 1.055 | 1.504 | 3.269 | 9.939 | 139 | 3.604 | -189 | 3.357 | 8.075 |
| Active circulante | 15.348 | 9.253 | 5.051 | 2.608 | 13.531 | 22.589 | 25.823 | 23.675 | 35.974 | 25.075 | 19.269 | 22.249 | 31.027 | 24.413 | 22.020 |
| Stocuri | 11.536 | 5.029 | 3.631 | — | 698 | 15.529 | 19.394 | 21.010 | 28.035 | 24.330 | 17.814 | 18.262 | 23.585 | 17.870 | 21.309 |
| Creanțe | 108 | — | — | 100 | — | — | 343 | — | 235 | 0 | 933 | 323 | 663 | 397 | 548 |
| Casa și conturi la bănci | 3.704 | 4.224 | 1.420 | 2.508 | 12.833 | 7.060 | 6.086 | 2.665 | 7.704 | 745 | 522 | 3.664 | 6.779 | 6.146 | 163 |
| Datorii | 4.403 | 3.181 | 1.406 | 2.664 | 1.922 | 5.860 | 7.311 | 6.219 | 20.022 | 12.391 | 16.524 | 19.643 | 32.025 | 25.223 | 26.187 |
| Capitaluri proprii | 10.945 | 6.072 | 3.645 | -56 | 11.609 | 16.729 | 18.512 | 17.456 | 15.952 | 12.684 | 2.745 | 2.606 | -998 | -810 | -4.167 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.11.2004 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat |
| CAEN principal | 4334 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NICOGRIG GEAM INSTAL SRL |
| Nr. reg. com. | J2004001046102 |
| EUID | ROONRC.J2004001046102 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-11-01 |
| Sediu social | Str. ANGHEL SALIGNY, 16, Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. ANGHEL SALIGNY, NR.16 |
| Telefon | 0723611238 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TDC CASA LUI EVE S.R.L. inactiv | 45 m |
| LIVIU MAT 2008 SRL inactiv | 54 m |
| MERY DAX LUK SRL | 69 m |
| OCEAN LUC ART SRL | 69 m |
| QUALITY SOLUTIONS VIBE S.R.L. | 78 m |
| AGRO LEONMIR SRL inactiv | 79 m |
| DIM DISTRICT CONCEPT S.R.L. | 91 m |
| M F MĂDĂLIN 2005 SRL | 130 m |
| S.C. AWW AUTO EDY S.R.L. | 137 m |
| LA FRAȚII GHEORGHIȚĂ S.R.L. | 140 m |
| EDILITAR VANESSA S.R.L. inactiv | 143 m |
| IULIA MARIN PMU ARTIST S.R.L. inactiv | 150 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4711 | 2014 – 2025 |
| 4334 | 2013 |
| 4711 | 2012 |
| 4334 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25