Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AMVI EUROCONSULTING SRL

CUI 16928883 · J29/2400/2004 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AMVI EUROCONSULTING SRL are CUI 16928883, nr. de înregistrare J29/2400/2004, înmatriculată pe 11.11.2004. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7414. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+1 Activă de 22 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 32 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 100.230 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 15
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20152014201320122011
Active imobilizate1.7181.7181.7181.7181.718
Active circulante4.3794.3794.3794.3794.379
Creanțe4.3794.3794.3794.3794.379
Capitaluri proprii6.0976.0976.0976.0976.097
Capital subscris vărsat200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 31.05.2016
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
CAEN principal7414
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAMVI EUROCONSULTING SRL
Nr. reg. com.J29/2400/2004
EUIDROONRC.J29/2400/2004
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2004-11-11
Sediu socialStr. Gheorghe Doja, 5, Mun. Ploieşti, PRAHOVA
Domiciliu fiscalJUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. GHEORGHE DOJA, NR.5, BL.36.C.1, ET.3, AP.10
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGENȚIA FUNERARĂ ALANYS S.R.L. aceeași clădire
ALANYS FLOWERS S.R.L. aceeași clădire
ALDELCO MAN POWER S.R.L. aceeași clădire
ALFA SEMENCES NATURA SRL aceeași clădire
ALFA SEMENCES SRL aceeași clădire
ALFAGAMI SERVCOM S.R.L. inactiv aceeași clădire
ALMIRA SRL inactiv aceeași clădire
AM LICURICIUS SRL aceeași clădire
AMIRA REISEN TUR SRL inactiv aceeași clădire
AMIROM KLASS INSTAL SRL inactiv aceeași clădire
AMIRUN OIL SRL aceeași clădire
AML PRODRIVE TREND S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

70222011 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

22528296 RC DISTRIBUTION SRL inactiv

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Prahova

6696948 UNICONSULTING SRL
10761700 ADIDAMAT SRL
11945425 PYRAMID SOFT SRL
13136684 INFRAQ SRL
13753787 DITCOROM SRL
14954479 ALARIS AUDIT SI CONSULTANTA SRL
15095602 OKTONAL SRL
15431370 BETA CONSULTING SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12