ANDIGO SRL
CUI 16934826 · J2004004104122
ANDIGO SRL are CUI 16934826, nr. de înregistrare J2004004104122, înmatriculată pe 12.11.2004. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 384.987 lei, pierdere netă 53.352 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 385 mii lei · mediana 166 mii lei | 232% din mediană |
| Profit net | -53 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -13.9% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 192 mii lei · mediana 131 mii lei | 147% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 384.987 | 342.954 | 414.565 | 254.981 | 293.345 | 240.588 | 60.332 | 71.680 | 85.133 | 58.855 | 33.432 | 11.023 | 53.176 | 79.597 | 72.803 |
| Venituri totale | 385.272 | 343.142 | 414.944 | 255.106 | 293.924 | 240.874 | 62.268 | 71.708 | 85.455 | 58.855 | 33.432 | 11.023 | 53.176 | 79.597 | 72.803 |
| Cheltuieli totale | 427.644 | 345.974 | 403.236 | 238.474 | 199.885 | 195.470 | 65.373 | 88.529 | 75.695 | 48.440 | 48.481 | 34.993 | 49.461 | 102.482 | 71.071 |
| Profit / pierdere brută | -42.372 | -2.832 | 11.708 | 16.632 | 94.039 | 45.404 | -3.105 | -16.821 | 9.760 | 10.415 | -15.049 | -23.970 | 3.715 | -22.885 | 1.732 |
| Profit / pierdere netă | -53.352 | -12.173 | 8.015 | 11.919 | 91.119 | 43.153 | -3.728 | -17.544 | 7.196 | 8.648 | -16.051 | -24.300 | 2.173 | -22.885 | 1.732 |
| Active imobilizate | 23.137 | 44.585 | 66.047 | 63.670 | — | — | — | — | — | — | — | — | 312 | 1.499 | 8.847 |
| Active circulante | 127.494 | 138.191 | 130.144 | 120.865 | 154.708 | 77.750 | 61.910 | 45.867 | 34.152 | 29.784 | 29.591 | 27.865 | 25.769 | 23.586 | 36.570 |
| Stocuri | 20.700 | 23.987 | 19.071 | 16.466 | 5.922 | 19.184 | 39.692 | 36.429 | 25.853 | 19.474 | 19.172 | 25.303 | 22.464 | 21.163 | 19.985 |
| Creanțe | 8.645 | 11.538 | 20.191 | 7.951 | 7.951 | 7.706 | 6.888 | 6.888 | 7.002 | 6.615 | 2.516 | 1.744 | 1.430 | 566 | 95 |
| Casa și conturi la bănci | 98.149 | 102.666 | 90.882 | 96.448 | 140.835 | 50.860 | 15.330 | 2.550 | 1.297 | 3.695 | 7.903 | 818 | 1.875 | 1.857 | 16.490 |
| Cheltuieli în avans | 40.586 | 40.629 | 39.744 | 40.463 | 40.300 | 39.948 | 39.948 | 39.948 | 39.948 | 10.145 | 10.145 | 10.145 | 10.145 | 10.145 | 10.145 |
| Datorii | 116.289 | 95.125 | 95.482 | 92.559 | 74.489 | 88.298 | 115.611 | 95.840 | 66.580 | 39.605 | 48.061 | 30.283 | 4.199 | 4.768 | 2.214 |
| Capitaluri proprii | 74.928 | 128.280 | 140.453 | 132.439 | 120.519 | 29.400 | -13.753 | -10.025 | 7.520 | 324 | -8.325 | 7.727 | 32.027 | 30.462 | 53.348 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.11.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANDIGO SRL |
| Nr. reg. com. | J2004004104122 |
| EUID | ROONRC.J2004004104122 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-11-12 |
| Sediu social | Str. CORNELIU COPOSU, 95, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CORNELIU COPOSU, NR.95 |
| Telefon | 0264435269 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEMAR SWEETS SRL | aceeași clădire |
| DIMBUL RESTAURANT BRUTARIE SRL inactiv | aceeași clădire |
| SIMAR PAN SRL | aceeași clădire |
| N-TIER TECHNOLOGIES SRL | 25 m |
| SMARTNET CONSULTING SRL | 25 m |
| ADIMUR PROD SRL | 31 m |
| CURĂȚĂTORIE COVOARE EXPRES S.R.L. | 31 m |
| DELIGHTBYMADRIONE S.R.L. | 31 m |
| MADCOM SRL | 31 m |
| MADRIONE SRL | 31 m |
| MAVIMEX SRL | 31 m |
| SPALATORIA EXPRES SRL | 31 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25