DENTIRAM SRL
CUI 16952385 · J06/853/2004
DENTIRAM SRL are CUI 16952385, nr. de înregistrare J06/853/2004, înmatriculată pe 17.11.2004. Sediul social e în Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 138.069 lei, pierdere netă 20.731 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 138 mii lei · mediana 220 mii lei | 63% din mediană |
| Profit net | -21 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -15% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 69 mii lei · mediana 202 mii lei | 34% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 138.069 | 84.667 | 128.300 | 127.111 | 89.463 | 84.230 | 147.685 | 138.467 | 186.645 | 171.736 | 201.512 | 207.261 | 165.190 | 35.982 | 0 |
| Venituri totale | 138.069 | 84.667 | 128.300 | 127.111 | 89.463 | 90.937 | 152.248 | 141.467 | 188.329 | 171.950 | 203.023 | 207.261 | 165.194 | 35.982 | 0 |
| Cheltuieli totale | 158.800 | 108.124 | 116.971 | 106.233 | 79.910 | 86.566 | 116.996 | 123.560 | 149.111 | 143.178 | 136.272 | 119.491 | 91.910 | 19.085 | — |
| Profit / pierdere brută | -20.731 | -23.457 | 11.329 | 20.878 | 9.553 | 4.371 | 35.252 | 17.907 | 39.218 | 28.772 | 66.751 | 87.770 | 73.284 | 16.897 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -20.731 | -24.107 | 10.046 | 20.126 | 9.553 | 3.528 | 33.729 | 16.492 | 37.335 | 27.052 | 60.705 | 81.552 | 68.328 | 14.193 | 0 |
| Active imobilizate | 58.853 | 103.071 | 42.870 | 57.187 | 71.505 | 90.418 | 111.358 | 136.090 | 160.549 | 183.825 | 25.297 | 21.391 | 24.775 | 7.725 | — |
| Active circulante | 72.133 | 134.926 | 199.177 | 169.832 | 182.409 | 199.482 | 201.646 | 177.255 | 189.143 | 178.345 | 237.284 | 213.121 | 126.226 | 23.133 | 12.282 |
| Stocuri | 22.379 | 1.127 | 1.150 | 8.477 | 26.786 | 20.281 | 3.354 | 25.256 | 21.673 | 7.615 | 1.938 | — | — | — | — |
| Creanțe | 28.363 | 90.597 | 118.076 | 78.960 | 117.600 | 149.056 | 144.568 | 115.740 | 119.556 | 168.646 | 210.833 | 187.604 | 66.500 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.391 | 43.202 | 79.951 | 82.395 | 38.023 | 30.145 | 53.724 | 36.259 | 47.914 | 2.084 | 24.513 | 25.517 | 59.726 | 23.133 | 12.282 |
| Datorii | 76.284 | 59.437 | 39.380 | 34.397 | 28.918 | 74.458 | 74.840 | 87.909 | 109.248 | 128.061 | 25.524 | 58.161 | 56.202 | 4.388 | 4 |
| Capitaluri proprii | 54.702 | 178.560 | 202.667 | 192.622 | 224.996 | 215.442 | 238.164 | 225.436 | 240.444 | 234.109 | 237.057 | 176.351 | 94.799 | 26.470 | 17.278 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 13.07.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENTIRAM SRL |
| Nr. reg. com. | J06/853/2004 |
| EUID | ROONRC.J06/853/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-11-17 |
| Sediu social | Str. George Coşbuc, 24, Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD |
| Domiciliu fiscal | JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. GEORGE COŞBUC, NR.24 |
| Telefon | 0263236532 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEMAR SYG DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEXIMAR SYG DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| BEAUTY STATION PLACE S.R.L. | aceeași clădire |
| CABINET MEDICAL O.R.L. SRL | aceeași clădire |
| CFB FINECONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| CONTABENE S.R.L. | aceeași clădire |
| DATA GREEN VEDEANU S.R.L. | aceeași clădire |
| FIGURA DE STIL S.R.L. | aceeași clădire |
| GENERAL FLOW INSTAL S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| GIATOS CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| GIATOS EXPERT GDR S.R.L. | aceeași clădire |
| HOLDCOMP SISTEM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25