ROTMAG SRL
CUI 16959545 · J2004001974269
ROTMAG SRL are CUI 16959545, nr. de înregistrare J2004001974269, înmatriculată pe 19.11.2004. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 459.742 lei, profit net 183.110 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 460 mii lei · mediana 172 mii lei | 267% din mediană |
| Profit net | 183 mii lei · mediana 31 mii lei | 581% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 39.8% · mediana 23.7% | 168% din mediană |
| Cifră pe salariat | 115 mii lei · mediana 176 mii lei | 65% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 459.742 | 314.200 | 281.560 | 269.702 | 235.329 | 202.945 | 186.716 | 165.347 | 134.770 | 73.655 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 472.918 | 327.332 | 291.404 | 269.760 | 235.356 | 202.945 | 186.716 | 223.347 | 134.770 | 73.655 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 280.719 | 200.497 | 157.822 | 123.341 | 101.944 | 87.974 | 88.916 | 155.436 | 64.222 | 19.272 | 30 | 30 | 505 | 50 | — |
| Profit / pierdere brută | 192.199 | 126.835 | 133.582 | 146.419 | 133.412 | 114.971 | 97.800 | 67.911 | 70.548 | 54.383 | -30 | -30 | -505 | -50 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 183.110 | 122.156 | 131.372 | 144.305 | 131.575 | 113.284 | 95.928 | 65.678 | 69.201 | 52.173 | -30 | -30 | -505 | -50 | 0 |
| Active imobilizate | 128.099 | 66.485 | 94.261 | 9.677 | 3.539 | 1.412 | 2.303 | — | — | — | — | — | — | 409 | 409 |
| Active circulante | 202.689 | 124.125 | 96.479 | 148.495 | 140.496 | 126.078 | 100.691 | 89.748 | 75.605 | 39.686 | 1.189 | 1.189 | 1.189 | 1.255 | 1.276 |
| Creanțe | 181.056 | 106.750 | 83.508 | 116.341 | 12.075 | 14.005 | 15.934 | 72.683 | 9.836 | 6.935 | 1.189 | 1.189 | 1.189 | 1.255 | 1.255 |
| Casa și conturi la bănci | 21.633 | 17.375 | 12.971 | 32.154 | 128.421 | 112.073 | 84.757 | 17.065 | 65.769 | 32.751 | — | — | — | — | 21 |
| Cheltuieli în avans | 2.499 | 1.666 | 420 | 133 | 291 | 27 | 250 | 247 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 133.379 | 40.337 | 16.880 | 13.748 | 8.372 | 8.053 | 7.064 | 6.869 | 6.152 | 2.243 | 15.929 | 15.899 | 15.869 | 15.839 | 15.810 |
| Venituri în avans | 16.406 | 29.531 | 42.656 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 183.502 | 122.408 | 131.624 | 144.557 | 135.954 | 119.464 | 96.180 | 83.126 | 69.453 | 37.443 | -14.740 | -14.710 | -14.680 | -14.175 | -14.125 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 22.04.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROTMAG SRL |
| Nr. reg. com. | J2004001974269 |
| EUID | ROONRC.J2004001974269 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-11-19 |
| Sediu social | Str. Borsos Tamás, 6, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BORSOS TAMAS, NR.6, AP.2 |
| Telefon | 0265263506 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELANCA SERV SRL | aceeași clădire |
| AIRCONSULTANT PILOT S.R.L. inactiv | 25 m |
| NATURPLAST X SRL inactiv | 35 m |
| MZA EXPRESS GAMBLE S.R.L. inactiv | 37 m |
| ECOCONSULT SA | 61 m |
| VILLA HELVETIA SRL | 84 m |
| MEDIC REABILITARE S.R.L. | 89 m |
| H&H REVIANTIQUE EMPORIUM S.R.L. | 91 m |
| K.E. ECHILIBRUM NOU S.R.L. inactiv | 104 m |
| CENTRUL MEDICAL JUDETEAN MURES | 107 m |
| PROMPT ASIST SRL | 117 m |
| CONSTRULUX BIRIS SRL | 121 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6920 | 2015 – 2025 |
| 1610 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25