VARZARU SRL
CUI 17014604 · J52/474/2004 · radiată
VARZARU SRL are CUI 17014604, nr. de înregistrare J52/474/2004, înmatriculată pe 07.12.2004. Sediul social e în Sat Plopşoru, Comuna Daia, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2020: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 111 | 8.652 | 6.030 | 2.550 | 7.141 | 7.805 | 5.710 | 18.000 | 18.356 |
| Venituri totale | 0 | 111 | 8.652 | 6.030 | 2.550 | 7.141 | 7.805 | 5.710 | 18.000 | 18.356 |
| Cheltuieli totale | 0 | 66 | 4.303 | 2.832 | 1.848 | 4.724 | 6.371 | 10.341 | 17.674 | 15.452 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 45 | 4.349 | 3.198 | 702 | 2.417 | 1.434 | -4.631 | 326 | 2.904 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 42 | 4.089 | 3.016 | 625 | 2.202 | 1.153 | -4.631 | 326 | 2.904 |
| Active circulante | 25.617 | 25.617 | 25.595 | 21.546 | 18.480 | 17.878 | 15.717 | 14.489 | 19.120 | 18.793 |
| Stocuri | 4.739 | 4.739 | 4.787 | 8.497 | 11.090 | 7.009 | 4.897 | 5.240 | 4.915 | 5.868 |
| Creanțe | 643 | 643 | 643 | 643 | 643 | 643 | 643 | 585 | 676 | 676 |
| Casa și conturi la bănci | 20.235 | 20.235 | 20.165 | 12.406 | 6.747 | 10.226 | 10.177 | 8.664 | 13.529 | 12.249 |
| Datorii | 0 | 0 | 20 | 60 | 10 | 34 | 75 | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 25.617 | 25.617 | 25.575 | 21.486 | 18.470 | 17.844 | 15.642 | 14.489 | 19.120 | 18.793 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 15.12.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VARZARU SRL |
| Nr. reg. com. | J52/474/2004 |
| EUID | ROONRC.J52/474/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-12-07 |
| Sediu social | , Sat Plopşoru Com. Daia, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT PLOPŞORU COM. DAIA, |
| Telefon | 0721368773 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Giurgiu
| 346803 | HIPEREXIM SRL |
| 350308 | COMPANIA IMPERATOR COMIMPEX SRL |
| 362027 | VEGA PROD LOGISTICS SRL |
| 1283096 | ROXANA OC SRL |
| 1283185 | PADO SRL |
| 1284016 | TIBO SRL |
| 1284067 | FRANZDO SRL |
| 1284113 | ELVA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-11-05 · ONRC: 2026-10-25