RALUCA PRODCOM SRL
CUI 17022984 · J2004000834285
RALUCA PRODCOM SRL are CUI 17022984, nr. de înregistrare J2004000834285, înmatriculată pe 09.12.2004. Sediul social e în Municipiul Caracal, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 507.205 lei, profit net 998 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 507 mii lei · mediana 199 mii lei | 255% din mediană |
| Profit net | 998 lei · mediana 3 mii lei | 35% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 0.2% · mediana 1.6% | 13% din mediană |
| Cifră pe salariat | 101 mii lei · mediana 224 mii lei | 45% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 507.205 | 368.121 | 284.619 | 294.088 | 253.487 | 244.952 | 298.951 | 251.927 | 202.600 | 198.360 | 209.587 | 192.976 | 154.436 | 173.149 | 217.323 |
| Venituri totale | 507.205 | 368.121 | 284.619 | 294.138 | 253.487 | 255.354 | 298.951 | 251.927 | 202.600 | 198.360 | 209.587 | 192.976 | 154.436 | 173.149 | 217.323 |
| Cheltuieli totale | 495.921 | 377.974 | 324.205 | 306.144 | 260.581 | 250.978 | 273.330 | 273.306 | 222.711 | 190.934 | 176.011 | 186.749 | 167.644 | 187.476 | 216.670 |
| Profit / pierdere brută | 11.284 | -9.853 | -39.586 | -12.006 | -7.094 | 4.376 | 25.621 | -21.379 | -20.111 | 7.426 | 33.576 | 6.227 | -13.208 | -14.327 | 653 |
| Profit / pierdere netă | 998 | -15.652 | -42.432 | -14.947 | -9.630 | 2.076 | 22.631 | -23.856 | -22.137 | 5.443 | 27.288 | 438 | -17.588 | -14.327 | 653 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 3.669 | 3.669 | 3.669 | 3.669 | 3.669 | 3.669 | 3.669 | 3.669 |
| Active circulante | 57.058 | 41.405 | 49.827 | 69.585 | 84.882 | 95.336 | 97.334 | 131.628 | 120.751 | 95.696 | 57.720 | 35.665 | 21.557 | 34.979 | 34.411 |
| Stocuri | 51.721 | 38.318 | 46.605 | 67.345 | 82.812 | 88.179 | 80.996 | 84.507 | 117.153 | 85.252 | 56.284 | 31.936 | 19.527 | 11.110 | 32.404 |
| Creanțe | — | — | 645 | 437 | — | — | — | — | — | — | — | 30 | 673 | 1.781 | 796 |
| Casa și conturi la bănci | 5.337 | 3.087 | 2.577 | 1.803 | 2.070 | 7.157 | 16.338 | 47.121 | 3.598 | 10.444 | 1.436 | 3.699 | 1.357 | 22.088 | 1.211 |
| Datorii | 161.972 | 147.317 | 140.088 | 117.414 | 117.764 | 118.588 | 122.662 | 183.255 | 148.522 | 101.330 | 68.797 | 74.030 | 60.360 | 56.194 | 41.300 |
| Capitaluri proprii | -104.914 | -105.912 | -90.261 | -47.829 | -32.882 | -23.252 | -25.328 | -47.958 | -24.102 | -1.965 | -7.408 | -34.696 | -35.134 | -17.546 | -3.220 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | — | 6 | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.12.2004 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RALUCA PRODCOM SRL |
| Nr. reg. com. | J2004000834285 |
| EUID | ROONRC.J2004000834285 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-12-09 |
| Sediu social | Str. NEAGOE BASARAB, 48A, Mun. Caracal, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. NEAGOE BASARAB, NR.48A |
| Telefon | 0249156950 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMD LINTRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| MIR ALY TRANS RAPID S.R.L. | aceeași clădire |
| MIREL STANCU MUSIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PANTOFARU PTF CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| PANTOFARUL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ROMANATI GREEN FOREST S.R.L. | aceeași clădire |
| SERVTRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| SPARKO AUTOBOLD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SUCIDAVA COMTRANS SRL | aceeași clădire |
| TURBO MM ATELIER S.R.L. | aceeași clădire |
| MARIO RAD TAXTRANS S.R.L. inactiv | 245 m |
| PVL SERVOTAX TRANS S.R.L. | 245 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4771 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25