F.S. AUTO STAR SRL
CUI 17030839 · J2004020552408
F.S. AUTO STAR SRL are CUI 17030839, nr. de înregistrare J2004020552408, înmatriculată pe 13.12.2004. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 3.661.331 lei, profit net 182.608 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,7 mil lei · mediana 129 mii lei | de 28× mediana |
| Profit net | 183 mii lei · mediana 4 mii lei | de 50× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 5% · mediana 3.6% | 139% din mediană |
| Cifră pe salariat | 3,7 mil lei · mediana 112 mii lei | de 33× mediana |
Comparat cu 30.790 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.661.331 | 3.896.072 | 3.294.535 | 3.203.189 | 2.441.038 | 3.149.168 | 3.889.427 | 3.226.594 | 728.574 | 690.147 | 845.848 | 751.352 | 1.716.341 | 84.973 | 4.215.786 |
| Venituri totale | 3.671.454 | 3.897.123 | 3.302.166 | 3.215.163 | 2.442.018 | 3.150.038 | 3.895.088 | 3.232.681 | 729.969 | 691.394 | 848.633 | 751.697 | 1.716.345 | 85.019 | 4.215.786 |
| Cheltuieli totale | 3.462.419 | 3.657.752 | 3.197.687 | 3.048.206 | 2.308.513 | 2.953.659 | 3.668.038 | 2.977.421 | 672.484 | 665.818 | 812.965 | 710.475 | 1.692.758 | 73.141 | 4.081.185 |
| Profit / pierdere brută | 209.035 | 239.371 | 104.479 | 166.957 | 133.505 | 196.379 | 227.050 | 255.260 | 57.485 | 25.576 | 35.668 | 41.222 | 23.587 | 11.878 | 134.601 |
| Profit / pierdere netă | 182.608 | 208.812 | 83.304 | 141.711 | 107.189 | 170.898 | 194.897 | 178.300 | 35.459 | 22.193 | 30.885 | 35.706 | 20.400 | 9.848 | 123.124 |
| Active imobilizate | 61 | 112 | 79 | 139 | 198 | 4 | 8 | 66 | 139 | 211 | — | — | — | 350 | 875 |
| Active circulante | 549.825 | 949.543 | 331.093 | 648.657 | 162.887 | 879.032 | 256.182 | 468.213 | 66.536 | 127.843 | 63.611 | 53.805 | 76.938 | 157.833 | 1.244.222 |
| Stocuri | 3.485 | 73 | 19.051 | 11.585 | 22.785 | 7.381 | 80.486 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 521.527 | 944.844 | 271.569 | 620.281 | 113.685 | 848.850 | 157.344 | 454.233 | 37.481 | 118.455 | 60.410 | 50.066 | 66.924 | 105.367 | 1.242.527 |
| Casa și conturi la bănci | 24.813 | 4.626 | 40.473 | 16.791 | 26.417 | 22.801 | 18.352 | 13.980 | 29.055 | 9.388 | 3.201 | 3.739 | 10.014 | 52.466 | 1.695 |
| Datorii | 362.478 | 736.043 | 101.357 | 502.285 | 42.458 | 707.898 | 26.913 | 289.739 | 30.976 | 105.621 | 32.486 | 17.859 | 56.298 | 128.293 | 1.105.054 |
| Capitaluri proprii | 187.408 | 213.612 | 229.815 | 146.511 | 120.627 | 171.138 | 229.277 | 178.540 | 35.699 | 22.433 | 31.125 | 35.946 | 20.640 | 29.890 | 140.043 |
| Capital subscris vărsat | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.12.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | F.S. AUTO STAR SRL |
| Nr. reg. com. | J2004020552408 |
| EUID | ROONRC.J2004020552408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-12-13 |
| Sediu social | Şos. Berceni, 104, CORP C2. CAMERA 2, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS BERCENI, NR.104, CORP C2. CAMERA 2, ET.1 |
| Telefon | 0735330066 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.C.N. 2020 SRL | aceeași clădire |
| A.R.C.A. TESTARE ŞOFERI SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACE L.K. GLOBAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACTIV INVESTIGATII SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADVANCED TECHNICAL SOLUTIONS AND DESIGN SRL | aceeași clădire |
| AGA GAZ R&D EXPERT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGREXCOM -94 SRL | aceeași clădire |
| AQUAMARINE M&M TRAVEL SRL inactiv | aceeași clădire |
| AS METAL COM SRL | aceeași clădire |
| AT AUTO TRADE SRL | aceeași clădire |
| ATANA TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATT ECOENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4672 | 2025 |
| 4520 | 2012 – 2024 |
| 4619 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (81)
Sunt 81 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25