RAL CONSTRUCT SRL
CUI 17039340 · J2004001944233
RAL CONSTRUCT SRL are CUI 17039340, nr. de înregistrare J2004001944233, înmatriculată pe 15.12.2004. Sediul social e în Comuna Jilava, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2370. În 2025: cifră de afaceri 384.444 lei, profit net 53.832 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 384 mii lei · mediana 254 mii lei | 151% din mediană |
| Profit net | 54 mii lei · mediana 7 mii lei | 719% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 14% · mediana 3% | 467% din mediană |
| Cifră pe salariat | 384 mii lei · mediana 162 mii lei | 238% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 384.444 | 297.950 | 242.040 | 144.000 | 164.400 | 215.501 | 142.230 | 116.810 | 182.300 | 219.050 | 208.750 | 96.000 | 66.800 | 45.900 | 5.200 |
| Venituri totale | 384.444 | 297.950 | 246.040 | 144.000 | 164.400 | 215.501 | 142.231 | 116.810 | 182.300 | 211.283 | 219.360 | 97.338 | 66.809 | 45.900 | 5.200 |
| Cheltuieli totale | 325.076 | 194.049 | 205.155 | 220.304 | 178.526 | 153.268 | 102.062 | 54.154 | 88.108 | 110.155 | 116.754 | 70.993 | 40.088 | 34.774 | 15.618 |
| Profit / pierdere brută | 59.368 | 103.901 | 40.885 | -76.304 | -14.126 | 62.233 | 40.169 | 62.656 | 94.192 | 101.128 | 102.606 | 26.345 | 26.721 | 11.126 | -10.418 |
| Profit / pierdere netă | 53.832 | 100.981 | 38.474 | -77.746 | -15.633 | 60.863 | 38.747 | 61.488 | 92.369 | 96.692 | 96.340 | 23.425 | 24.273 | 9.342 | -10.418 |
| Active imobilizate | 6.746 | 12.425 | 1.591 | 1.470 | 5.989 | 4.641 | 8.353 | 12.066 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 200.933 | 126.569 | 50.344 | 6 | 106.481 | 600.562 | 516.510 | 481.463 | 431.165 | 382.903 | 233.719 | 126.123 | 99.557 | 73.675 | 59.167 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 1.400 | 1.400 | 1.400 | — | — | 17.491 | 11.766 | 18.054 | 492 | 14.516 |
| Creanțe | 170.388 | 2.814 | 37.000 | — | 35.270 | 34 | 1.114 | — | — | — | 440 | 440 | 440 | 440 | 440 |
| Casa și conturi la bănci | 30.545 | 123.755 | 13.344 | 6 | 71.211 | 599.128 | 513.996 | 480.063 | 431.165 | 382.903 | 215.788 | 113.917 | 81.063 | 72.743 | 44.211 |
| Cheltuieli în avans | 382 | 35 | 20 | 208 | 1.009 | — | 420 | 278 | — | 9.159 | 10.023 | 83 | 83 | 55 | — |
| Datorii | 37.032 | 21.832 | 35.738 | 23.942 | 12.991 | 43.382 | 24.325 | 31.596 | 30.442 | 83.708 | 32.080 | 10.884 | 7.742 | 6.106 | 885 |
| Capitaluri proprii | 171.029 | 117.197 | 16.217 | -22.258 | 100.488 | 561.821 | 500.958 | 462.211 | 400.723 | 308.354 | 211.662 | 115.322 | 91.898 | 67.624 | 58.282 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.12.2004 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru |
| CAEN principal | 2370 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RAL CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J23/1944/2004 |
| EUID | ROONRC.J2004001944233 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-12-15 |
| Sediu social | Str CIULINI, 37A, Com. Jilava, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, COM. JILAVA, STR CIULINI, NR.37A |
| Telefon | 0723302847 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&M LOGISTICS SRL | aceeași clădire |
| ACTIV INTERCARGO SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALDANDO S.R.L. | aceeași clădire |
| AMD SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| AMSES SERVICES SRL | aceeași clădire |
| ANTONOVICI RALUCA MUSIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| API BIRO CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| AURORA-CATA FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO RALAND SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| AV BEAUTY ACADEMY S.R.L. | aceeași clădire |
| AVA GOLD CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AVA GOLD INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2370 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25