MAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L.
CUI 17047628 · J2004000847313
MAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L. are CUI 17047628, nr. de înregistrare J2004000847313, înmatriculată pe 16.12.2004. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 484.149 lei, profit net 191.058 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 484 mii lei · mediana 111 mii lei | 436% din mediană |
| Profit net | 191 mii lei · mediana 23 mii lei | 843% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 39.5% · mediana 26.9% | 147% din mediană |
| Cifră pe salariat | 161 mii lei · mediana 152 mii lei | 106% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 484.149 | 436.178 | 364.546 | 361.633 | 351.322 | 302.231 | 213.122 | 267.099 | 232.490 | 128.871 | 104.608 | 85.785 | 70.795 | 60.928 | 71.944 |
| Venituri totale | 484.149 | 436.178 | 364.546 | 367.745 | 359.473 | 315.731 | 226.622 | 268.486 | 232.490 | 130.100 | 104.611 | 85.785 | 70.887 | 61.018 | 72.219 |
| Cheltuieli totale | 260.188 | 154.447 | 139.198 | 116.817 | 85.868 | 88.044 | 67.761 | 62.610 | 68.533 | 68.821 | 68.619 | 76.612 | 46.463 | 40.785 | 28.464 |
| Profit / pierdere brută | 223.961 | 281.731 | 225.348 | 250.928 | 273.605 | 227.687 | 158.861 | 205.876 | 163.957 | 61.279 | 35.992 | 9.173 | 24.424 | 20.233 | 43.755 |
| Profit / pierdere netă | 191.058 | 239.487 | 192.217 | 247.325 | 270.011 | 224.882 | 156.730 | 203.192 | 161.632 | 59.978 | 32.853 | 6.599 | 22.297 | 18.402 | 41.588 |
| Active imobilizate | 12.530 | 17.172 | 1.251 | 1.692 | 4.233 | 6.964 | — | 486 | 1.458 | 6.620 | 10.061 | 23.118 | 18.410 | 14.182 | 1.606 |
| Active circulante | 76.979 | 133.420 | 59.642 | 254.221 | 273.079 | 223.749 | 162.269 | 368.336 | 167.677 | 57.258 | 137.117 | 123.140 | 123.953 | 105.877 | 102.646 |
| Creanțe | 72.190 | 64.353 | 56.811 | 58.713 | 87.164 | 57.022 | 39.470 | 48.328 | 37.267 | 24.342 | 22.152 | 18.562 | 17.133 | 14.430 | 10.031 |
| Casa și conturi la bănci | 4.789 | 69.067 | 2.831 | 195.508 | 185.915 | 166.727 | 122.799 | 320.008 | 130.410 | 32.916 | 114.965 | 104.578 | 106.820 | 91.447 | 92.615 |
| Datorii | 39.385 | 27.055 | 18.476 | 8.388 | 7.101 | 5.631 | 5.339 | 3.798 | 7.303 | 3.700 | 3.669 | 1.890 | 945 | 938 | 617 |
| Capitaluri proprii | 50.124 | 123.537 | 42.417 | 247.525 | 270.211 | 225.082 | 156.930 | 365.024 | 161.832 | 60.178 | 143.509 | 144.368 | 141.418 | 119.121 | 103.635 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.12.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAN AGENT DE ASIGURARE SRL |
| Nr. reg. com. | J31/847/2004 |
| EUID | ROONRC.J2004000847313 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-12-16 |
| Sediu social | Str. PARCULUI, 9, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. PARCULUI, NR.9 |
| Telefon | 0260633711 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIO ROMIAL SRL | aceeași clădire |
| GLOBAL E-MACHINE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MADANIV CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MANEX SRL | aceeași clădire |
| NEFROLIFE CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| PERAMAR CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| UNIVERSAL BIROU DE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ SRL | aceeași clădire |
| BEST FIT MAX S.R.L. | 132 m |
| BEST FIT PRO S.R.L. | 132 m |
| CLOUD 9 RESIDENCE S.R.L. | 132 m |
| COMBAT PROTECTION SRL inactiv | 147 m |
| DOLPHIN DESIGN S.R.L. | 147 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6622 | 2025 |
| 6629 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08