EVEREST S.R.L.
CUI 17100950 · J30/10/2005
EVEREST S.R.L. are CUI 17100950, nr. de înregistrare J30/10/2005, înmatriculată pe 07.01.2005. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9522. În 2024: cifră de afaceri 112.106 lei, pierdere netă 128.934 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 4 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 30.784 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 112.106 | 167.192 | 210.316 | 183.133 | 177.431 | 162.065 | 156.196 | 187.357 | 148.580 | 162.265 | 196.910 | 211.780 | 209.948 | 43.459 |
| Venituri totale | 0 | 112.120 | 167.192 | 210.317 | 183.133 | 177.431 | 162.065 | 156.197 | 187.358 | 148.581 | 162.265 | 196.910 | 212.157 | 212.112 | 43.471 |
| Cheltuieli totale | — | 239.933 | 276.400 | 236.961 | 194.842 | 168.594 | 166.601 | 145.504 | 180.041 | 141.145 | 154.304 | 187.850 | 203.147 | 208.818 | 42.135 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -127.813 | -109.208 | -26.644 | -11.709 | 8.837 | -4.536 | 10.693 | 7.317 | 7.436 | 7.961 | 9.060 | 9.010 | 3.294 | 1.336 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -128.934 | -110.799 | -28.293 | -13.375 | 6.828 | -6.157 | 9.131 | 5.444 | 5.275 | 3.093 | 3.153 | 2.331 | 2.756 | 1.093 |
| Active imobilizate | — | 137 | 1.784 | — | — | — | — | — | — | — | 8.638 | 11.411 | 17.123 | 17.123 | — |
| Active circulante | — | 90.423 | 146.344 | 202.673 | 171.540 | 200.887 | 251.705 | 249.758 | 213.682 | 157.511 | 122.874 | 89.948 | 81.226 | 60.229 | 61.806 |
| Stocuri | — | 71.088 | 104.111 | 159.465 | 136.398 | 152.093 | 168.210 | 171.728 | 161.487 | 121.896 | 83.338 | 43.769 | 18.303 | — | 28.748 |
| Creanțe | — | 19.334 | 41.368 | 36.594 | 31.019 | 48.314 | 77.089 | 75.849 | 56.908 | 38.398 | 44.941 | 44.024 | 55.865 | 57.202 | 32.821 |
| Casa și conturi la bănci | — | 1 | 865 | 6.614 | 4.123 | 480 | 6.406 | 2.181 | -4.713 | -2.783 | -5.405 | 2.155 | 7.058 | 3.027 | 237 |
| Datorii | 0 | 308.586 | 237.220 | 180.966 | 121.540 | 137.512 | 195.158 | 187.054 | 160.109 | 109.382 | 88.659 | 61.599 | 61.742 | 43.076 | 30.286 |
| Capitaluri proprii | 0 | -218.026 | -89.092 | 21.707 | 50.000 | 63.375 | 56.547 | 62.704 | 53.573 | 48.129 | 42.853 | 39.760 | 36.607 | 34.276 | 31.520 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Aug 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.01.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 9522 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EVEREST SRL |
| Nr. reg. com. | J30/10/2005 |
| EUID | ROONRC.J30/10/2005 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-01-07 |
| Sediu social | Bld. Vasile Lucaciu, 57, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. VASILE LUCACIU, NR.57 |
| Telefon | 0361424340 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AISBERG SRL | aceeași clădire |
| RONEX GROUP SRL | aceeași clădire |
| BY PEARL S.R.L. | 22 m |
| SAUNAMASTER SRL | 22 m |
| TEXO CONSULTING SRL inactiv | 22 m |
| WONDER FISH SRL inactiv | 22 m |
| LEAL MED SRL inactiv | 30 m |
| CASA LOCO SRL inactiv | 39 m |
| DEMNO INT S.R.L. inactiv | 59 m |
| MAREVAL S.R.L. inactiv | 59 m |
| MA BELLE SRL inactiv | 62 m |
| CSIRI BAKOS BLANKA SRL inactiv | 64 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 2011 | 2024 – 2025 |
| 9522 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Satu Mare
| 660899 | SYLVANIA SINCRON SRL |
| 5203189 | ELECTRO IMPEX SRL |
| 6078408 | HEROS CON SRL |
| 6595226 | EL BOP SRL |
| 7266531 | POSZ IMPEX SRL |
| 15300006 | ALI PREST COM SRL |
| 15918113 | MOTOREBO SRL |
| 15930257 | MAR MIHA MAR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25