ROMAL PRODIMPEX SRL
CUI 17230004 · J2005000323290 · dizolvare
ROMAL PRODIMPEX SRL are CUI 17230004, nr. de înregistrare J2005000323290, înmatriculată pe 11.02.2005. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9020. În 2024: cifră de afaceri 1.000 lei, pierdere netă 8.590 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -39 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 1.000 | 2.900 | 71.102 | 5.729 | 8.945 | 64.088 | 99.058 | 125.808 | 98.356 | 86.698 | 68.926 | 33.143 | 41.065 | 40.269 |
| Venituri totale | 2.050 | 1.000 | 2.901 | 71.102 | 15.408 | 10.795 | 64.088 | 99.061 | 125.808 | 98.356 | 86.698 | 68.926 | 33.145 | 41.350 | 45.272 |
| Cheltuieli totale | 40.709 | 9.590 | 3.137 | 26.986 | 21.760 | 29.441 | 56.989 | 75.072 | 85.241 | 69.973 | 56.047 | 37.267 | 38.887 | 53.079 | 48.341 |
| Profit / pierdere brută | -38.659 | -8.590 | -236 | 44.116 | -6.352 | -18.646 | 7.099 | 23.989 | 40.567 | 28.383 | 30.651 | 31.659 | -5.742 | -11.729 | -3.069 |
| Profit / pierdere netă | -38.659 | -8.590 | -236 | 41.983 | -6.524 | -18.981 | 5.168 | 21.017 | 36.793 | 25.432 | 28.050 | 29.591 | -6.712 | -11.729 | -3.512 |
| Active imobilizate | — | 33.122 | 39.833 | 39.833 | 44.903 | 36.593 | 32.536 | 52.478 | 60.594 | 37.080 | 39.235 | 11.902 | 6.494 | 14.356 | 13.996 |
| Active circulante | 10.638 | 16.674 | 18.391 | 28.348 | 10.657 | 22.405 | 16.244 | 15.838 | 29.016 | 15.112 | 30.553 | 35.216 | 21.373 | 23.407 | 22.186 |
| Stocuri | — | 3.418 | 3.742 | 3.872 | 4.001 | 12.917 | 6.026 | — | — | — | — | — | — | — | 2.460 |
| Creanțe | 55 | 34 | — | — | 6.098 | 7.495 | 2.691 | 10.539 | 13.987 | 8.043 | 10.768 | 10.861 | 9.300 | 3.430 | 10.019 |
| Casa și conturi la bănci | 10.583 | 13.222 | 14.649 | 24.476 | 558 | 1.993 | 7.527 | 5.299 | 15.029 | 7.069 | 19.785 | 24.355 | 12.073 | 19.977 | 9.707 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 375 | — | — | — | 31.250 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 0 | 500 | 338 | 10.059 | 39.421 | 36.710 | 7.136 | 12.787 | 27.145 | 57.770 | 1.358 | 6.738 | 11.126 | 14.310 | 1.000 |
| Capitaluri proprii | 10.638 | 49.296 | 57.886 | 58.122 | 16.139 | 22.663 | 41.644 | 55.529 | 62.465 | 25.672 | 68.430 | 40.380 | 16.741 | 23.453 | 35.182 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.02.2005 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 9020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROMAL PRODIMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J2005000323290 |
| EUID | ROONRC.J2005000323290 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-02-11 |
| Sediu social | Str. VOILA, 36, Mun. Câmpina, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. VOILA, NR.36 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MUZICA DIVERTISMENT ALESIS SRL | aceeași clădire |
| ROMAL SRL | aceeași clădire |
| TENTANT SRL | 53 m |
| I.O.L.K.A. SRL inactiv | 78 m |
| CASA DE BURGH SRL inactiv | 90 m |
| ELDORIA SERVAUTO SRL | 92 m |
| ELDOSALE S.R.L. | 92 m |
| AROMA LOUNGE S.R.L. | 133 m |
| HOMES RA WORLD ESTATE S.R.L. | 133 m |
| SAK GROUP SRL | 133 m |
| VLASIANA D2 SRL inactiv | 151 m |
| COQUET SISTERS S.R.L. | 189 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 9020 | 2025 |
| 9001 | 2020 – 2024 |
| 9002 | 2016 – 2019 |
| 9001 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25