FORAJ MEDIA GRUP S.R.L.
CUI 17249155 · J2023003027227
FORAJ MEDIA GRUP S.R.L. are CUI 17249155, nr. de înregistrare J2023003027227, înmatriculată pe 29.09.2023. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 73.404 lei, profit net 56.401 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 73 mii lei · mediana 221 mii lei | 33% din mediană |
| Profit net | 56 mii lei · mediana 19 mii lei | 302% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 76.8% · mediana 9.3% | 826% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 73.404 | 50.000 | 90.000 | 70.378 | 234.500 | 581.119 | 32.289 | 196.549 | 833.517 | 717.298 | 206.202 | 157.578 | 0 | 0 | 35.551 |
| Venituri totale | 73.404 | 50.000 | 140.001 | 307.844 | 271.917 | 652.906 | 102.289 | 196.549 | 833.517 | 717.298 | 206.202 | 157.580 | 0 | 0 | 35.558 |
| Cheltuieli totale | 5.384 | 3.434 | 121.092 | 219.493 | 228.266 | 592.048 | 95.886 | 253.776 | 769.974 | 715.997 | 196.758 | 100.765 | 0 | 4.679 | 30.408 |
| Profit / pierdere brută | 68.020 | 46.566 | 18.909 | 88.351 | 43.651 | 60.858 | 6.403 | -57.227 | 63.543 | 1.301 | 9.444 | 56.815 | 0 | -4.679 | 5.150 |
| Profit / pierdere netă | 56.401 | 39.115 | 17.509 | 85.273 | 41.305 | 60.257 | 5.380 | -59.744 | 55.208 | -5.872 | 3.257 | 52.088 | 0 | -4.679 | 4.359 |
| Active imobilizate | 18.000 | 19.261 | 18.000 | 18.000 | 22.545 | 4.545 | 4.545 | 4.545 | 4.545 | 0 | 0 | — | — | — | — |
| Active circulante | 694.112 | 608.423 | 626.892 | 539.878 | 610.182 | 589.358 | 292.085 | 350.197 | 275.158 | 545.440 | 78.288 | 80.542 | 7.336 | 7.336 | 16.464 |
| Stocuri | — | — | — | — | 0 | 0 | 1.050 | 1.050 | 0 | 0 | 14.299 | 6.510 | 6.500 | 6.500 | 6.500 |
| Creanțe | 668.953 | 580.302 | 637.788 | 548.358 | 592.862 | 412.421 | 257.402 | 309.461 | 249.840 | 521.610 | 36.991 | 40.715 | — | — | 129 |
| Casa și conturi la bănci | 25.159 | 28.121 | -10.896 | -8.480 | 17.320 | 176.937 | 33.633 | 39.686 | 25.318 | 23.830 | 26.998 | 33.317 | 836 | 836 | 9.835 |
| Datorii | 361.108 | 333.081 | 389.404 | 319.899 | 480.021 | 482.502 | 245.487 | 308.979 | 174.196 | 495.142 | 22.118 | 27.628 | 6.510 | 6.511 | 10.959 |
| Capitaluri proprii | 351.004 | 294.603 | 255.488 | 237.979 | 152.706 | 111.401 | 51.143 | 45.763 | 105.507 | 50.298 | 56.170 | 52.914 | 826 | 825 | 5.505 |
| Capital subscris vărsat | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 5 | 7 | — | 3 | 4 | 4 | 8 | 7 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 29.09.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FORAJ MEDIA GRUP S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2023003027227 |
| EUID | ROONRC.J2023003027227 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-09-29 |
| Sediu social | Cal. Chişinăului, 132A, IMOBIL C6, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, CAL. CHIŞINĂULUI, NR.132A, IMOBIL C6 |
| Telefon | 0745057058 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3P FRIGOGLASS SRL | aceeași clădire |
| ABELOR ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCES EXPERT SRL | aceeași clădire |
| AG SAN INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRIMARVAS SRL | aceeași clădire |
| AGRO-SEM INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AKR QUALITY COMPANY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALBARES LEATHER S.R.L. | aceeași clădire |
| ALCON PLUS SRL | aceeași clădire |
| ALLFORPRINT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALLIANCE AGRO INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA CLOTHING SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 6060273 | AG SAN INVEST S.R.L. |
| 30883540 | AUTOPRO REFINISH SRL |
| 34254860 | STEELTECH INVEST SRL inactiv |
| 38501572 | LEVEXIM DESIGN SRL |
| 52242570 | PRO PADEL S.R.L. |
CAEN autorizat (22)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-19 · ONRC: 2026-10-25