Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AKTIVBYTE S.R.L.

CUI 17319919 · J09/239/2005

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AKTIVBYTE S.R.L. are CUI 17319919, nr. de înregistrare J09/239/2005, înmatriculată pe 04.03.2005. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7210. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Activă de 21 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 31 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 103.070 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152017: 0 lei 17
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator201720152014201320122011
Active circulante748748748748748748
Stocuri412412412412412412
Creanțe316316316316316316
Casa și conturi la bănci202020202020
Datorii3.3483.3483.3483.3483.3483.348
Capitaluri proprii-2.600-2.600-2.600-2.600-2.600-2.600
Capital subscris vărsat200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.09.2009
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
CAEN principal7210
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAKTIVBYTE SRL
Nr. reg. com.J09/239/2005
EUIDROONRC.J09/239/2005
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2005-03-04
Sediu socialStr. Nicopole, 97, Mun. Brăila, BRĂILA
Domiciliu fiscalJUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. NICOPOLE, NR.97
Telefon0239622157
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
ALEMAMI BEAUTY S.R.L. aceeași clădire
AXGEANNI INSTALAŢII SRL aceeași clădire
CĂTĂLIN AND RĂZVAN SRL aceeași clădire
DARCORAM SRL inactiv aceeași clădire
DATEOTAX SRL aceeași clădire
DONDAGOLO TRANS SRL aceeași clădire
DRAM ACTING S.R.L. inactiv aceeași clădire
DREMPAN SRL inactiv aceeași clădire
ELCO SECURITY SRL inactiv aceeași clădire
EXIGENT VET ALIMAN SRL inactiv aceeași clădire
GRIZNEO INSTAL SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

62022011 – 2017

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Brăila

2239340 ELECTRO-CSI SRL
2244770 PROCONS SRL
2269251 CEPROHART SA
17077254 IQ COMPUTERE SI SERVICII SRL
37688481 INOVALMI TECH SRL
54392418 RBW CLINICAL CONNECT S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25