RAIFFEISEN BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL
CUI 17324320 · J2006002506409
RAIFFEISEN BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL are CUI 17324320, nr. de înregistrare J2006002506409, înmatriculată pe 16.02.2006. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 180.000 lei, profit net 15.765.604 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 180.000 | 180.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | — | — | 36.000 | 36.000 | 36.000 | 36.000 | 36.000 | 36.000 | 36.000 | 36.000 | — | — | — | — | — |
| Cheltuieli totale | 36.000 | 36.000 | 14.824.965 | 13.116.352 | 13.025.471 | 12.056.891 | 11.864.077 | 10.441.222 | 9.531.282 | 10.219.691 | — | — | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 11.110.552 | 9.086.049 | 8.820.492 | 8.920.877 | 8.590.166 | 7.314.425 | 6.538.405 | 7.410.376 | — | — | — | — | — |
| Profit / pierdere netă | 15.765.604 | 12.678.941 | 11.110.552 | 9.086.049 | 8.820.492 | 8.920.877 | 8.590.166 | 7.314.425 | 6.538.405 | 7.410.376 | — | — | — | — | — |
| Active imobilizate | 12.929.447 | 1.186.184 | 376.247 | 202.732 | 217.266 | 247.336 | 421.215 | 418.777 | 63.386 | 203.152 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 520.689 | 629.300 | 80.483 | 125.830 | 194.154 | 165.690 | 19.951 | 15.754 | 36.210 | 143.680 | — | — | — | — | — |
| Stocuri | 466.258 | 556.884 | 295.764 | 76.902 | 23.112 | 81.646 | 401.264 | 403.023 | 27.176 | 59.472 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 11.942.500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 37.565.936 | 45.776.355 | 46.480.228 | 36.645.711 | 29.146.271 | 26.630.109 | 19.023.981 | 11.620.769 | 47.769.541 | 42.523.873 | — | — | — | — | — |
| Cheltuieli în avans | 1.011.461 | 1.907.392 | 1.433.010 | 1.963.733 | 12.288.078 | 1.498.524 | 6.183.071 | 1.262.740 | 2.009.953 | 1.795.701 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.460.932 | 771.529 | 1.157.960 | 834.641 | 689.637 | 507.422 | 302.018 | 259.199 | 161.788 | 108.831 | — | — | — | — | — |
| Venituri în avans | 45.589 | 35.683 | 49.949 | 33.200 | 38.595 | 36.953 | 26.595 | 26.368 | 27.539 | 23.027 | — | — | — | — | — |
| Provizioane | 1.158.099 | 825.030 | 181.955 | 155.662 | 177.704 | 111.666 | 207.862 | 164.540 | 166.145 | 97.316 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 304.309 | 246.165 | 1.490.773 | 693.833 | 774.343 | 806.067 | 872.713 | 691.596 | 715.310 | 1.188.260 | — | — | — | — | — |
| Capital subscris vărsat | 0 | 0 | 45.233.696 | 36.032.148 | 28.450.085 | 25.996.665 | 18.391.216 | 11.209.778 | 46.979.011 | 41.464.476 | — | — | — | — | — |
| Patrimoniul regiei | 49.078.564 | 45.927.027 | 180.000 | 180.000 | 180.000 | 180.000 | 180.000 | 180.000 | 180.000 | 180.000 | — | — | — | — | — |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 9.086.049 | 8.820.492 | 8.920.877 | 8.590.166 | 7.314.425 | 6.538.405 | 7.410.376 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 14.08.2013 |
| Organ fiscal | Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RAIFFEISEN BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL |
| Nr. reg. com. | J2006002506409 |
| EUID | ROONRC.J2006002506409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-02-16 |
| Sediu social | Cal. Floreasca, 246C, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL FLOREASCA, NR.246C, ET.15 |
| Telefon | 0213143155 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 4R DANUBE ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| AAA INTERTRADE IMPORT EXPORT CORPORATION 97 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AJ BLACK SEA WIND S.R.L. | aceeași clădire |
| AJ BRAND REAL ESTATE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| AJ DATA CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| AJ POSEIDON OFFSHORE WIND S.R.L. | aceeași clădire |
| AJ POSEIDON WIND S.R.L. | aceeași clădire |
| ALLSPACE INTERIORS S.R.L. | aceeași clădire |
| AMS ACCELERATE IT THROUGH PEOPLE S.R.L. | aceeași clădire |
| AMV SOLAR SRL | aceeași clădire |
| AOT ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| AOT SOLAR S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (90)
Sunt 90 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25