TORSO DCM SRL
CUI 17330402 · J2005004475405
TORSO DCM SRL are CUI 17330402, nr. de înregistrare J2005004475405, înmatriculată pe 08.03.2005. Sediul social e în Oraş Popeşti Leordeni, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7320. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 172 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 31 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | — | — | 0 | — | — | 0 | 8.886 | 1.905 | — | 0 | 2.076 | 22.751 | 24.963 | 17.382 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8.886 | 1.905 | 0 | 0 | 2.076 | 22.751 | 24.963 | 17.382 |
| Cheltuieli totale | — | — | 300 | 360 | 400 | 693 | 13.394 | 21.603 | 7.987 | 5.149 | 4.515 | 6.102 | 21.354 | 22.231 | 18.352 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -300 | -360 | -400 | -693 | -13.394 | -12.717 | -6.082 | -5.149 | -4.515 | -4.026 | 1.397 | 2.732 | -970 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -300 | -360 | -400 | -693 | -13.394 | -12.984 | -6.139 | -5.149 | -4.515 | -4.088 | 714 | 2.732 | -970 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 141 | 387 | 879 | 1.371 |
| Active circulante | 226.930 | 226.930 | 226.301 | 225.801 | 225.861 | 225.761 | 226.464 | 227.198 | 231.906 | 233.251 | 233.747 | 233.285 | 235.194 | 216.523 | 165.659 |
| Stocuri | 219.653 | 219.653 | 219.653 | 219.653 | 219.653 | 219.653 | 219.653 | 219.653 | 225.206 | 226.361 | 226.361 | 226.361 | 227.619 | 207.322 | 159.366 |
| Creanțe | 6.719 | 6.719 | 6.090 | 6.090 | 6.090 | 6.090 | 6.720 | 6.720 | 6.524 | 6.521 | 6.521 | 6.521 | 6.499 | 6.383 | 3.864 |
| Casa și conturi la bănci | 558 | 558 | 558 | 58 | 118 | 18 | 91 | 825 | 176 | 369 | 865 | 403 | 1.076 | 2.818 | 2.429 |
| Datorii | 271.772 | 271.772 | 271.143 | 270.343 | 270.043 | 269.543 | 269.553 | 256.893 | 248.617 | 243.823 | 239.170 | 234.334 | 232.401 | 214.936 | 167.296 |
| Capitaluri proprii | -44.842 | -44.842 | -44.842 | -44.542 | -44.182 | -43.782 | -43.089 | -29.695 | -16.711 | -10.572 | -5.423 | -908 | 3.180 | 2.466 | -266 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 22.01.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 7320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TORSO DCM SRL |
| Nr. reg. com. | J2005004475405 |
| EUID | ROONRC.J2005004475405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-03-08 |
| Sediu social | Str. Cheiul Dâmboviţei, 26, Orş. Popeşti-Leordeni, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. CHEIUL DÂMBOVIŢEI, NR.26, BL.2, ET.1, AP.23 |
| Telefon | 0723364422 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7320 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (162)
Sunt 162 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25