Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CIPRO SRL

CUI 17355 · J40/15026/1992

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CIPRO SRL are CUI 17355, nr. de înregistrare J40/15026/1992, înmatriculată pe 10.06.1992. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2014: cifră de afaceri 63.755 lei, profit net 11.792 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 34 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 64 mii lei · mediana 221 mii lei 29% din mediană
Profit net 12 mii lei · mediana 19 mii lei 63% din mediană
Marjă netă 18.5% · mediana 9.3% 199% din mediană

Comparat cu 112.336 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 64 mii lei
2011: 67 mii lei 112012: 86 mii lei 122013: 55 mii lei 132014: 64 mii lei 14
Profit net 12 mii lei
2011: 11 mii lei 112012: 23 mii lei 122013: -9 mii lei 132014: 12 mii lei 14
Salariați 0
2011: 1 112012: 1 122013: 0 13
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2014201320122011
Cifra de afaceri netă63.75555.31185.96467.143
Venituri totale64.48255.38485.90367.200
Cheltuieli totale50.75563.08862.48456.255
Profit / pierdere brută13.727-7.70423.41910.945
Profit / pierdere netă11.792-9.10123.41910.945
Active imobilizate20173270151
Active circulante90.16084.35990.60667.589
Stocuri17.74718.70226.70916.255
Creanțe45.16336.19832.24421.417
Casa și conturi la bănci27.25029.45931.65329.917
Datorii83.88489.74787.09087.275
Capitaluri proprii6.477-5.3153.786-19.535
Capital subscris vărsat610610610610
Număr mediu de salariați—011

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 10.12.1992
Organ fiscalAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
CAEN principal4120
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCIPRO SRL
Nr. reg. com.J40/15026/1992
EUIDROONRC.J40/15026/1992
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1992-06-10
Sediu socialStr. Alexandru Iacobescu, 23, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. ALEXANDRU IACOBESCU, NR.23
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (3)

47412014
41202012 – 2013
47412011

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

6520908 CIPRO COMPUTER SYSTEMS SRL inactiv

CAEN autorizat (15)

251126204120433343344391439946514652467347417111711295119512

Alte firme din Bucureşti

5083 PROIMPEX SRL
5962 BUSINESS UNIVERSAL YIELD(BUY) SRL
6887 C.B.C. - CONSTRUCTII - CIOROIANU SRL
9018 I.C.A.I. CONSTRUCTII - INVESTITII SRL
13884 ROM ART MASTER CONSTRUCT SRL
14502 PASICO-STROE SCS
15192 CONTEXT CONSTRUCTII SRL
17444 COMCONTRACTOR SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12