MV MEDIA SRL
CUI 17425839 · J2005000489327
MV MEDIA SRL are CUI 17425839, nr. de înregistrare J2005000489327, înmatriculată pe 30.03.2005. Sediul social e în Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2023: cifră de afaceri 61.344 lei, profit net 22.961 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -3 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 61.344 | 149.229 | 22.697 | 22.812 | 24.729 | — | 15.489 | 13.642 | 11.288 | 9.496 |
| Venituri totale | 0 | 61.344 | 149.229 | 22.697 | 22.812 | 24.729 | 24.685 | 15.489 | 13.642 | 11.288 | 9.496 |
| Cheltuieli totale | 2.760 | 38.383 | 196.490 | 6.910 | 14.837 | 2.721 | 24.685 | 11.315 | 12.979 | 12.250 | 6.616 |
| Profit / pierdere brută | -2.760 | 22.961 | -47.261 | 15.787 | 7.975 | 22.008 | -405 | 4.174 | 663 | -962 | 2.880 |
| Profit / pierdere netă | -2.760 | 22.961 | -48.753 | 15.106 | 7.975 | 21.850 | -12.321 | 3.814 | 256 | -962 | 2.880 |
| Active imobilizate | 446 | 446 | 38.715 | — | 424 | 424 | 424 | 424 | 424 | 424 | 424 |
| Active circulante | 33.871 | 27.804 | 55.452 | 54.652 | 43.864 | 36.822 | 13.741 | 1.248 | 2.534 | 1.977 | 2.882 |
| Stocuri | — | 0 | 24.453 | 10.458 | 33.452 | 30.584 | 10.646 | 108 | 41 | 679 | 1.570 |
| Creanțe | 21.948 | 17.714 | 19.059 | 38.760 | 553 | 553 | 553 | 553 | 1.201 | 779 | 779 |
| Casa și conturi la bănci | 11.923 | 10.090 | 11.940 | 5.434 | 9.859 | 5.685 | 2.542 | 587 | 1.292 | 519 | 533 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 7.404 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 59.560 | 50.733 | 95.704 | 32 | 4.774 | 5.707 | 4.476 | 4.304 | 9.404 | 9.102 | 9.045 |
| Capitaluri proprii | -25.243 | -22.483 | 5.867 | 54.620 | 39.514 | 31.539 | 9.689 | -2.632 | -6.446 | -6.701 | -5.739 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 2 | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.03.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MV MEDIA SRL |
| Nr. reg. com. | J2005000489327 |
| EUID | ROONRC.J2005000489327 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-03-30 |
| Sediu social | Str. Bujorului, 12, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, STR. BUJORULUI, NR.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| D & M INVEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| DUOSIB SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| COSICO SERVICE SRL | 22 m |
| DIAPREST SRL | 22 m |
| FLAMENCO STYLE S.R.L. | 22 m |
| OMENI SOLUTIONS S.R.L. | 22 m |
| CITY FOOD LOGISTIC S.R.L. | 25 m |
| DEY'S POWER SOLUTION S.R.L. | 25 m |
| GRILL SIBMAX S.R.L. | 25 m |
| LADY COSMETIC'S SRL inactiv | 25 m |
| BARBER FOR BARBERS S.R.L. inactiv | 27 m |
| RADICAL VISION SOFT S.R.L. | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5610 | 2024 |
| 9313 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Sibiu
| 786936 | LINTECOM SRL |
| 3097618 | TARCEA IOAN SNC |
| 3351316 | REALTY INTERNATIONAL INC SRL |
| 3483015 | MATTEO SRL |
| 3905845 | GELNIC SRL |
| 3957852 | COMPREC SRL |
| 6516753 | LOM ART SRL |
| 6629191 | CAPRICORN ART SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25