Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

FORMAN SRL

CUI 17437302 · J26/628/2005

cu contul HoReCaOS, sau pe email

FORMAN SRL are CUI 17437302, nr. de înregistrare J26/628/2005, înmatriculată pe 01.04.2005. Sediul social e în Sat Toaca, Comuna Hodac, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 2010. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Cifra de afaceri a scăzut 100% față de anul anterior
+1 Activă de 21 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 134 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 5 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 4.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 46 mii lei 112012: 52 mii lei 122013: 16 mii lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 863 lei 112012: 4 mii lei 122013: -5 mii lei 132014: 0 lei 14
Salariați 1
2011: 1 112012: 1 122013: 1 13
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2014201320122011
Cifra de afaceri netă015.76052.26146.089
Venituri totale015.76052.26146.089
Cheltuieli totale—20.31147.11243.845
Profit / pierdere brută0-4.5515.1492.244
Profit / pierdere netă0-5.0243.581863
Active circulante354.536354.536357.789358.012
Stocuri10.70710.70725.17931.806
Creanțe340.172340.172330.217326.043
Casa și conturi la bănci3.6573.6572.393163
Datorii58.37358.37356.60160.015
Capitaluri proprii296.163296.163301.188297.997
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați—111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 01.04.2005
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Reghin
CAEN principal2010
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCFORMAN SRL
Nr. reg. com.J26/628/2005
EUIDROONRC.J26/628/2005
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2005-04-01
Sediu social257, Sat Toaca Com. Hodac, MUREŞ
Domiciliu fiscalJUD. MUREŞ, SAT TOACA COM. HODAC, NR.257
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

16102011 – 2014

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

53921987 MAN POP ANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CAEN autorizat (4)

0201201036119303

Alte firme din Mureş

2611965 TEXTILROM BISTRA SRL
6270704 TIMPLARIE MOBEX CALIMANESTI MURES SRL
9692940 BETA FOREST SRL
13940068 ARTLEMN SRL
15674930 LEMNTIREU SRL
16190688 IOATIMARKUS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25