FLORY FASHION SRL
CUI 17440332 · J2005000433102
FLORY FASHION SRL are CUI 17440332, nr. de înregistrare J2005000433102, înmatriculată pe 31.03.2005. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Sărat, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 1.299.154 lei, profit net 6.665 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,3 mil lei · mediana 199 mii lei | 654% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 3 mii lei | 235% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 0.5% · mediana 1.6% | 31% din mediană |
| Cifră pe salariat | 260 mii lei · mediana 224 mii lei | 116% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.299.154 | 1.358.050 | 1.035.187 | 695.016 | 695.016 | 758.480 | 623.385 | 479.376 | 398.135 | 335.455 | 239.273 | 183.731 | 127.194 |
| Venituri totale | 1.402.103 | 1.366.174 | 1.149.380 | 755.016 | 755.016 | 858.480 | 823.385 | 479.376 | 398.135 | 335.455 | 239.273 | 183.731 | 127.194 |
| Cheltuieli totale | 1.394.061 | 1.329.009 | 1.004.836 | 726.175 | 726.175 | 754.983 | 637.919 | 498.849 | 420.699 | 363.289 | 259.114 | 194.968 | 139.288 |
| Profit / pierdere brută | 8.042 | 37.165 | 144.544 | 28.841 | 28.841 | 103.497 | 185.466 | -19.473 | -22.564 | -27.834 | -19.841 | -11.237 | -12.094 |
| Profit / pierdere netă | 6.665 | 5.887 | 133.422 | 21.291 | 21.291 | 94.912 | 177.502 | -24.267 | -22.564 | -37.898 | -26.378 | -11.237 | -12.094 |
| Active imobilizate | 3.376 | 4.791 | 6.206 | 3.712 | 3.712 | 10.275 | 18.019 | 30.032 | 146.342 | 157.894 | 100.567 | 84.798 | 84.798 |
| Active circulante | 162.867 | 254.978 | 337.444 | 65.650 | 65.650 | 60.552 | 69.180 | 75.057 | 122.394 | 139.172 | 103.927 | 96.277 | 78.729 |
| Stocuri | 119.765 | 220.800 | 304.787 | 60.950 | 60.950 | 54.883 | 62.724 | 72.165 | 116.117 | 127.965 | 94.320 | 93.507 | 75.686 |
| Creanțe | 24.945 | 7.115 | 11.036 | — | — | — | — | 0 | 5.740 | 6.106 | 855 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.157 | 27.063 | 21.621 | 4.700 | 4.700 | 5.669 | 6.456 | 2.892 | 537 | 5.101 | 8.752 | 2.770 | 3.043 |
| Datorii | 109.519 | 187.376 | 271.166 | 59.405 | 59.405 | 82.161 | 193.445 | 388.837 | 383.676 | 389.442 | 258.973 | 209.175 | 180.390 |
| Capitaluri proprii | 56.724 | 72.393 | 72.484 | 9.957 | 9.957 | -11.334 | -106.246 | -283.748 | -114.940 | -92.376 | -54.479 | -28.100 | -16.863 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.03.2005 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FLORY FASHION SRL |
| Nr. reg. com. | J2005000433102 |
| EUID | ROONRC.J2005000433102 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-03-31 |
| Sediu social | Str. DIMITRIE CANTEMIR, 19, Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. DIMITRIE CANTEMIR, NR.19 |
| Telefon | 0238566388 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTAMIR COMUNICATION S.R.L. | 30 m |
| FLORI STARS COM SRL | 30 m |
| A&G KARLZ EXPERT TRANS S.R.L. inactiv | 38 m |
| ENADYS VERCOM SRL | 38 m |
| AMFIRE WORLD S.R.L. | 46 m |
| DANCRYS SRL | 63 m |
| KOREKT PRINT PAPER DISTRIBUTION S.R.L. | 77 m |
| MONDIAL COMEX SRL inactiv | 77 m |
| CRISTIAN COM SRL | 81 m |
| RARES ALESIS LUCA S.R.L. | 81 m |
| MIHAELA NICOLETA MKY S.R.L. | 85 m |
| PIN TRANSPORT CONFORT S.R.L. | 85 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4711 | 2024 – 2025 |
| 4719 | 2023 |
| 4711 | 2012 – 2020 |
| 4719 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Buzău
| 969801 | ALCONS MADELINE SRL |
| 1145859 | HD IMPEX SRL |
| 1146935 | GEORODIMEX SRL |
| 1146994 | STEFALEX 2004 SRL |
| 1147329 | GIAD PROD SRL |
| 1147426 | CAMI IMPEX SRL |
| 1148774 | SIMION SIMI SRL |
| 1149176 | CUZA VODA IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25