ALMIAL SRL
CUI 17445895 · J2005000391385
ALMIAL SRL are CUI 17445895, nr. de înregistrare J2005000391385, înmatriculată pe 05.04.2005. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 10.578 lei, pierdere netă 761 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 11 mii lei · mediana 158 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | -761 lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -7.2% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 10.578 | 10.702 | 11.990 | 17.953 | 20.369 | 8.060 | 21.962 | 8.607 | 10.510 | 7.472 | 8.432 | 12.706 | 7.485 | 12.889 | 16.230 |
| Venituri totale | 10.583 | 10.702 | 11.990 | 17.953 | 20.369 | 8.060 | 21.962 | 9.607 | 10.510 | 7.472 | 8.432 | 12.706 | 7.485 | 14.189 | 16.230 |
| Cheltuieli totale | 11.344 | 8.349 | 12.694 | 11.132 | 11.540 | 8.863 | 13.235 | 2.839 | 786 | 1.194 | 2.420 | 6.988 | 10.878 | 20.722 | 22.434 |
| Profit / pierdere brută | -761 | 2.353 | -704 | 6.821 | 8.829 | -803 | 8.727 | 6.768 | 9.724 | 6.278 | 6.012 | 5.718 | -3.393 | -6.533 | -6.204 |
| Profit / pierdere netă | -761 | 1.976 | -704 | 6.821 | 8.829 | -930 | 8.068 | 6.480 | 9.409 | 6.054 | 5.759 | 5.338 | -3.618 | -6.958 | -6.691 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 4.463 | 10.413 | 16.363 | — | — | — | — | — | — | 9.870 |
| Active circulante | 1.822 | 2.776 | 607 | 7.261 | 16.679 | 3.387 | 4.367 | 349 | 2.232 | 6.822 | 832 | 1.130 | 1.279 | 1.031 | 157 |
| Creanțe | — | — | 239 | 239 | 239 | 179 | 40 | 27 | 6 | 34 | — | — | 9 | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 1.822 | 2.776 | 368 | 7.022 | 16.440 | 3.208 | 4.327 | 322 | 2.226 | 6.788 | 832 | 1.130 | 1.270 | 1.031 | 157 |
| Datorii | 500 | 693 | 500 | 200 | 0 | 0 | 6.000 | 16.000 | 8.000 | 22.000 | 22.064 | 28.121 | 33.608 | 29.742 | 31.780 |
| Capitaluri proprii | 1.322 | 2.083 | 107 | 7.061 | 16.679 | 7.850 | 8.780 | 712 | -5.768 | -15.178 | -21.232 | -26.991 | -32.329 | -28.711 | -21.753 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.04.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ALMIAL SRL |
| Nr. reg. com. | J2005000391385 |
| EUID | ROONRC.J2005000391385 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-04-05 |
| Sediu social | Str. Henri Coandă, 6, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. HENRI COANDĂ, NR.6, BL.R8, SC.B, ET.2, AP.11 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GOSH CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| TAXIDRAG S.R.L. | aceeași clădire |
| LIRLUK RESIDENCE S.R.L. inactiv | 33 m |
| DUTI BELA SRL | 40 m |
| EVEN VL MEDIA S.R.L. | 47 m |
| FOKA & CRIS S.R.L. inactiv | 47 m |
| GEOSPATIAL DESIGN AND CONSULTING S.R.L. | 47 m |
| NEWS EVENIMENT PREST S.R.L. | 47 m |
| SOCIAL EVENIMENT S.R.L. | 47 m |
| AXM MOTORS CENTER S.R.L. | 54 m |
| FITOCONSULT S.R.L. | 54 m |
| SURSA SOFT SRL | 64 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4933 | 2025 |
| 4932 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
| 1470515 | MINI BAR LA IONICA SRL |
| 1474576 | WOLIMPEX SRL |
| 2534846 | STINAL SRL |
| 2989031 | TUDORIN SRL |
| 4065010 | MONEG SRL |
| 4608427 | GAGEANU I SRL |
| 4767600 | ROGIM SRL |
| 5565596 | LAUREL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25