VEBCO SRL
CUI 17490233 · J2005000203219
VEBCO SRL are CUI 17490233, nr. de înregistrare J2005000203219, înmatriculată pe 15.04.2005. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 263.435 lei, profit net 46.813 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 263 mii lei · mediana 199 mii lei | 133% din mediană |
| Profit net | 47 mii lei · mediana 3 mii lei | de 17× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 17.8% · mediana 1.6% | de 11× mediana |
| Cifră pe salariat | 263 mii lei · mediana 224 mii lei | 118% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 263.435 | 237.695 | 223.000 | 214.570 | 239.550 | 174.840 | 201.465 | 231.385 | 179.990 | 159.716 | 130.640 | 82.925 | 96.900 | 80.408 | 60.513 |
| Venituri totale | 263.435 | 247.695 | 223.000 | 214.570 | 248.550 | 174.840 | 201.975 | 231.519 | 179.990 | 159.716 | 130.640 | 82.925 | 96.900 | 80.408 | 60.513 |
| Cheltuieli totale | 214.393 | 205.174 | 182.209 | 174.306 | 186.191 | 149.224 | 190.147 | 207.491 | 163.744 | 147.113 | 112.416 | 80.151 | 81.698 | 78.518 | 69.701 |
| Profit / pierdere brută | 49.042 | 42.521 | 40.791 | 40.264 | 62.359 | 25.616 | 11.828 | 24.028 | 16.246 | 12.603 | 18.224 | 2.774 | 15.202 | 1.890 | -9.188 |
| Profit / pierdere netă | 46.813 | 40.416 | 38.783 | 38.440 | 59.873 | 23.997 | 9.813 | 21.713 | 14.446 | 11.006 | 14.305 | 285 | 12.444 | 1.890 | -9.188 |
| Active imobilizate | 130.625 | 151.874 | 53.123 | 75.372 | 96.622 | 7.139 | 17.846 | 28.554 | 39.262 | 49.970 | 60.678 | — | — | — | 919 |
| Active circulante | 55.747 | 55.412 | 62.792 | 46.870 | 76.115 | 74.223 | 50.932 | 53.404 | 46.354 | 38.696 | 25.531 | 30.008 | 34.567 | 29.254 | 25.956 |
| Stocuri | 48.868 | 45.086 | 39.045 | 34.603 | 36.439 | 31.884 | 37.885 | 36.374 | 32.140 | 21.316 | 20.083 | 18.949 | 16.335 | 18.636 | 21.815 |
| Creanțe | — | — | — | 1.536 | — | 255 | 210 | 75 | 340 | 409 | 254 | 254 | — | 254 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 6.879 | 10.326 | 23.747 | 10.731 | 39.676 | 42.084 | 12.837 | 16.955 | 13.874 | 16.971 | 5.194 | 10.805 | 18.232 | 10.364 | 4.141 |
| Datorii | 73.751 | 112.590 | 39.894 | 52.395 | 67.648 | 15.120 | 16.720 | 29.713 | 40.638 | 48.134 | 46.683 | 4.787 | 5.002 | 12.134 | 11.645 |
| Capitaluri proprii | 112.621 | 94.696 | 76.021 | 69.847 | 105.089 | 66.242 | 52.058 | 52.245 | 44.978 | 40.532 | 39.526 | 25.221 | 29.565 | 17.120 | 15.230 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.04.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VEBCO SRL |
| Nr. reg. com. | J2005000203219 |
| EUID | ROONRC.J2005000203219 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-04-15 |
| Sediu social | Bld. Matei Basarab, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, BL.31, SC.D, ET.P |
| Telefon | 0723566460 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 1ST BROKERAGE INSURANCE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| 25CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| 96 PROD COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| A G M I SRL | aceeași clădire |
| ABSOLUT MEDICAL DEVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ACACIA SRL | aceeași clădire |
| ACCOUNT-ALL B2G S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCOUNT-ALL PROFIT S.R.L. | aceeași clădire |
| ACG S.R.L. | aceeași clădire |
| ACTUAL CONTAB S.R.L. | aceeași clădire |
| AD SECURITY CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AD SI ASOCIATII S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (107)
Sunt 107 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ialomiţa
| 2066834 | COMPROD VAL IULIANA SRL |
| 2070525 | ROYAL COM PROD SRL |
| 2070690 | ELMETCHIM SRL |
| 2079656 | NIKO CRISTACHE S.R.L. |
| 2079974 | CRIDORA IMPEX SRL |
| 2081532 | ANGI COM SRL |
| 2081540 | CLUB MILITARU SNC |
| 2082511 | COMPADANI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25