UJI PROTECT S.R.L.
CUI 17548254 · J26/814/2005
UJI PROTECT S.R.L. are CUI 17548254, nr. de înregistrare J26/814/2005, înmatriculată pe 03.05.2005. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 197.690 lei, profit net 129.749 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 198 mii lei · mediana 188 mii lei | 105% din mediană |
| Profit net | 130 mii lei · mediana 26 mii lei | 507% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 65.6% · mediana 15.2% | 432% din mediană |
| Cifră pe salariat | 66 mii lei · mediana 127 mii lei | 52% din mediană |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 197.690 | 174.930 | 124.375 | 119.450 | 149.320 | 164.574 | 213.235 | 138.015 | 132.265 | 132.045 | 122.940 | 106.185 | 107.706 | 98.210 | 136.870 |
| Venituri totale | 197.692 | 174.931 | 124.375 | 119.950 | 149.320 | 164.574 | 213.235 | 139.938 | 137.765 | 132.046 | 122.940 | 106.185 | 107.720 | 117.872 | 136.894 |
| Cheltuieli totale | 65.965 | 57.404 | 37.557 | 27.058 | 50.974 | 68.877 | 118.485 | 79.900 | 65.006 | 66.767 | 68.782 | 65.726 | 68.691 | 96.468 | 78.278 |
| Profit / pierdere brută | 131.727 | 117.527 | 86.818 | 92.892 | 98.346 | 95.697 | 94.750 | 60.038 | 72.759 | 65.279 | 54.158 | 40.459 | 39.029 | 21.404 | 58.616 |
| Profit / pierdere netă | 129.749 | 115.803 | 72.586 | 89.240 | 93.723 | 93.964 | 92.617 | 58.643 | 71.382 | 62.639 | 50.470 | 37.817 | 36.185 | 18.412 | 54.509 |
| Active imobilizate | 5.076 | 5.673 | 6.269 | 3.634 | 3.634 | 3.634 | 48 | 191 | 1.204 | 12.203 | 23.010 | 20.796 | 14.851 | 23.677 | 5.598 |
| Active circulante | 150.609 | 140.289 | 98.299 | 116.169 | 125.909 | 124.664 | 130.032 | 101.325 | 112.439 | 98.527 | 78.526 | 58.113 | 59.560 | 50.211 | 93.173 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 28 | — | — | 612 | 211 | 87 | — | — | — |
| Creanțe | 58.492 | 29.988 | 23.020 | 37.103 | 17.783 | 25.478 | 32.349 | 48.937 | 48.073 | 46.380 | 31.459 | 28.284 | 39.807 | 31.536 | 36.349 |
| Casa și conturi la bănci | 92.117 | 110.301 | 75.279 | 79.066 | 108.126 | 99.186 | 97.655 | 52.388 | 64.366 | 51.535 | 46.856 | 29.742 | 19.753 | 18.675 | 56.824 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 1.328 | — | — | — | — | — | — | — | 139 | 770 | 75 | 353 | 1.746 |
| Datorii | 25.696 | 23.708 | 19.945 | 18.535 | 21.515 | 16.195 | 21.941 | 21.993 | 18.763 | 17.232 | 20.816 | 17.290 | 17.914 | 13.855 | 18.543 |
| Capitaluri proprii | 129.989 | 122.254 | 85.951 | 101.268 | 108.028 | 112.103 | 108.139 | 79.523 | 94.880 | 93.498 | 80.859 | 62.389 | 56.572 | 60.386 | 81.974 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.05.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | UJI PROTECT SRL |
| Nr. reg. com. | J26/814/2005 |
| EUID | ROONRC.J26/814/2005 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-05-03 |
| Sediu social | Str. VASILE GOLDIS, 9, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. VASILE GOLDIS, NR.9, AP.11 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MAMUT EXPRESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MIFANDO CONFSERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALPAR TOTH ONLINE MARKETING S.R.L. | 21 m |
| JOJO COM SRL inactiv | 21 m |
| DELMAR DISTRIBUTION S.R.L. | 38 m |
| OGLEJA GROUP TRANS SRL | 38 m |
| PID MAX PROFI TRANSPORT S.R.L. | 38 m |
| PVL INVEST SRL | 38 m |
| AMANITA FARM SRL | 49 m |
| CIPRI HOUSE IMOBIL S.R.L. inactiv | 49 m |
| BLITZ CREATIVE S.R.L. | 66 m |
| ETNO COM SRL | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25