C.E.O. - CENTRUL PENTRU EXCELENŢĂ ORGANIZAŢIONALĂ S.R.L.
CUI 1756402 · J2021001761228
C.E.O. - CENTRUL PENTRU EXCELENŢĂ ORGANIZAŢIONALĂ S.R.L. are CUI 1756402, nr. de înregistrare J2021001761228, înmatriculată pe 26.05.2021. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 367.246 lei, profit net 92.374 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 367 mii lei · mediana 105 mii lei | 349% din mediană |
| Profit net | 92 mii lei · mediana 7 mii lei | de 14× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 25.2% · mediana 10.2% | 247% din mediană |
| Cifră pe salariat | 367 mii lei · mediana 110 mii lei | 335% din mediană |
Comparat cu 19.639 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 367.246 | 435.151 | 379.699 | 256.005 | 180.782 | 179.768 | 200.102 | 347.066 | 310.682 | 171.093 | 177.807 | 164.436 | 163.989 | 287.041 | 420.436 |
| Venituri totale | 367.264 | 435.151 | 379.701 | 256.005 | 180.782 | 179.768 | 200.102 | 347.066 | 310.682 | 171.093 | 177.807 | 164.436 | 208.857 | 333.149 | 474.308 |
| Cheltuieli totale | 269.829 | 296.144 | 222.444 | 84.844 | 174.442 | 170.989 | 109.068 | 163.111 | 133.471 | 111.089 | 168.807 | 163.009 | 198.438 | 262.144 | 425.976 |
| Profit / pierdere brută | 97.435 | 139.007 | 157.257 | 171.161 | 6.340 | 8.779 | 91.034 | 183.955 | 177.211 | 60.004 | 9.000 | 1.427 | 10.419 | 71.005 | 48.332 |
| Profit / pierdere netă | 92.374 | 134.655 | 153.460 | 165.045 | 1.459 | 3.386 | 87.864 | 180.796 | 169.000 | 60.004 | 9.000 | 1.427 | 10.419 | 71.005 | 48.332 |
| Active imobilizate | 137.689 | 156.513 | 164.623 | 176.631 | 186.347 | 201.728 | 217.788 | 238.505 | 257.053 | 259.323 | 274.366 | 291.185 | 322.219 | 355.280 | 311.965 |
| Active circulante | 688.620 | 1.443.820 | 1.254.501 | 1.070.019 | 927.338 | 921.439 | 831.600 | 747.290 | 498.322 | 325.878 | 265.500 | 642.683 | 440.552 | 362.136 | 371.141 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 86.431 |
| Creanțe | 663.251 | 1.402.125 | 1.246.065 | 1.069.975 | 926.954 | 916.070 | 830.305 | 726.582 | 497.890 | 323.890 | 265.316 | 637.121 | 438.977 | 355.409 | 274.755 |
| Casa și conturi la bănci | 25.369 | 41.695 | 8.436 | 44 | 384 | 5.369 | 1.295 | 20.708 | 432 | 1.988 | 184 | 5.562 | 1.575 | 6.727 | 9.955 |
| Datorii | 112.859 | 189.475 | 142.921 | 123.907 | 155.987 | 166.928 | 96.535 | 120.806 | 71.182 | 70.007 | 84.676 | 484.824 | 315.153 | 280.217 | 366.281 |
| Capitaluri proprii | 713.450 | 1.410.858 | 1.276.203 | 1.122.743 | 957.698 | 956.239 | 952.853 | 864.989 | 684.193 | 515.194 | 455.190 | 449.044 | 447.618 | 437.199 | 316.825 |
| Capital subscris vărsat | 180.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 | 200.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 26.05.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | C.E.O. - CENTRUL PENTRU EXCELENŢĂ ORGANIZAŢIONALĂ S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021001761228 |
| EUID | ROONRC.J2021001761228 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-05-26 |
| Sediu social | Cal. Chişinăului, 32, Clădirea C5, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, CAL. CHIŞINĂULUI, NR.32, CLĂDIREA C5 |
| Telefon | 0258826039 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADIMET SA | aceeași clădire |
| AGMUS SA | aceeași clădire |
| AUTO MARKET SRL | aceeași clădire |
| BERNINI DESIGN SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL PENTRU EXCELENTA ORGANIZATIONALA S.R.L. | aceeași clădire |
| CONEX DISTRIBUTION SA | aceeași clădire |
| DANA POINT INDUSTRY SRL | aceeași clădire |
| DANA POINT SRL | aceeași clădire |
| DEGAMARK LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| EURO-CASE PROFESSIONAL SA | aceeași clădire |
| INVEST CENTER SRL | aceeași clădire |
| MOZAIC VITRALII SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8559 | 2025 |
| 7022 | 2015 – 2024 |
| 4751 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25