D & D SRL
CUI 1759280 · J1991000401010
D & D SRL are CUI 1759280, nr. de înregistrare J1991000401010, înmatriculată pe 22.05.1991. Sediul social e în Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3311. În 2025: cifră de afaceri 33.947 lei, profit net 13.657 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 34 mii lei · mediana 254 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 7 mii lei | 182% din mediană |
| Marjă netă | 40.2% · mediana 3% | de 13× mediana |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 33.947 | 40.511 | 37.575 | 44.478 | 41.536 | 54.063 | 57.109 | 56.571 | 50.518 | 43.392 | 40.229 | 32.621 | 38.412 | 46.799 | 45.996 |
| Venituri totale | 33.950 | 40.513 | 37.575 | 44.478 | 41.536 | 54.063 | 57.109 | 56.571 | 50.518 | 43.392 | 40.229 | 32.621 | 38.460 | 47.354 | 46.026 |
| Cheltuieli totale | 17.754 | 19.233 | 15.542 | 13.763 | 14.764 | 48.779 | 55.523 | 49.187 | 41.202 | 34.392 | 30.892 | 29.199 | 33.495 | 45.772 | 45.141 |
| Profit / pierdere brută | 16.196 | 21.280 | 22.033 | 30.715 | 26.772 | 5.284 | 1.586 | 7.384 | 9.316 | 9.000 | 9.337 | 3.422 | 4.965 | 1.582 | 885 |
| Profit / pierdere netă | 13.657 | 18.094 | 18.533 | 29.381 | 25.526 | 4.743 | 1.015 | 6.818 | 8.811 | 8.132 | 8.130 | 2.444 | 3.847 | 1.329 | 743 |
| Active imobilizate | — | — | 990 | 990 | 990 | 990 | 990 | 1.344 | 2.052 | 2.760 | 1.648 | 1.328 | 2.000 | — | — |
| Active circulante | 90.292 | 148.443 | 129.853 | 111.067 | 101.703 | 96.441 | 91.483 | 87.606 | 78.062 | 68.265 | 63.476 | 60.753 | 55.400 | 51.184 | 53.704 |
| Stocuri | 70.851 | 131.398 | 121.683 | 109.072 | 98.967 | 95.791 | 90.486 | 85.396 | 75.757 | 65.520 | 61.127 | 59.117 | 53.312 | 48.961 | 52.210 |
| Creanțe | 3.445 | 3.527 | 351 | — | — | — | 571 | 1.449 | 1.449 | 1.649 | 1.450 | 1.527 | 1.449 | 1.565 | 1.449 |
| Casa și conturi la bănci | 15.996 | 13.518 | 7.819 | 1.995 | 2.736 | 650 | 426 | 761 | 856 | 1.096 | 899 | 109 | 639 | 658 | 45 |
| Datorii | 3.295 | 3.978 | 3.481 | 3.229 | 23.246 | 43.509 | 43.294 | 40.786 | 38.768 | 38.490 | 40.721 | 45.808 | 43.571 | 41.202 | 45.048 |
| Capitaluri proprii | 86.997 | 144.465 | 127.362 | 108.828 | 79.447 | 53.922 | 49.179 | 48.164 | 41.346 | 32.535 | 24.403 | 16.273 | 13.829 | 9.982 | 8.652 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 3311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | D & D SRL |
| Nr. reg. com. | J1991000401010 |
| EUID | ROONRC.J1991000401010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-05-22 |
| Sediu social | Bld. Transilvaniei, 17, Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, BLD. TRANSILVANIEI, NR.17, BL.16, AP.45 |
| Telefon | 0258835356 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTO IMPERIAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| GAM GOLD SRL | aceeași clădire |
| ILARIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROMITAL IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| STUDIO GRAFIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRAVIA CONTA SERV S.R.L. | 92 m |
| BRAVIA EXPERT CONTAB SRL | 92 m |
| DOVIAR SRL | 92 m |
| ALFA CONSTRUCT SRL | 129 m |
| AMVES SRL | 139 m |
| AXA FRUCT PROD SRL | 140 m |
| AXA PORCELAINE SRL | 140 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3311 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Alba
| 6844831 | SPARTACUS SRL |
| 18866345 | GEROM METAL IMPEX SRL |
| 38186602 | TRANSILVANIA RADIATOR COMPANY S.R.L. |
| 45458130 | PLUTAKE ROTNOK S.R.L. |
| 51782106 | AXA WELDING SOLUTIONS S.R.L. |
| 52617026 | RAKMETAL S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25