COMARIS CENTER SRL
CUI 17632273 · J2005000606159
COMARIS CENTER SRL are CUI 17632273, nr. de înregistrare J2005000606159, înmatriculată pe 27.05.2005. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 155.200 lei, profit net 34.170 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 155 mii lei · mediana 124 mii lei | 125% din mediană |
| Profit net | 34 mii lei · mediana 17 mii lei | 205% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 22% · mediana 19.4% | 113% din mediană |
| Cifră pe salariat | 155 mii lei · mediana 172 mii lei | 90% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 155.200 | 134.508 | 129.304 | 108.740 | 89.070 | 105.205 | 110.313 | 79.322 | 93.605 | 98.259 | 90.979 | 60.449 | 66.966 | 67.450 | 57.340 |
| Venituri totale | 155.200 | 134.508 | 129.304 | 108.740 | 89.070 | 105.205 | 110.313 | 79.322 | 93.605 | 98.259 | 90.979 | 60.449 | 66.966 | 67.450 | 57.340 |
| Cheltuieli totale | 119.478 | 74.615 | 91.099 | 35.000 | 57.480 | 27.462 | 40.015 | 27.699 | 36.123 | 31.045 | 31.590 | 36.148 | 47.227 | 47.579 | 45.008 |
| Profit / pierdere brută | 35.722 | 59.893 | 38.205 | 73.740 | 31.590 | 77.743 | 70.298 | 51.623 | 57.482 | 67.214 | 59.389 | 24.301 | 19.739 | 19.871 | 12.332 |
| Profit / pierdere netă | 34.170 | 58.548 | 32.092 | 70.478 | 28.918 | 74.740 | 66.989 | 49.243 | 56.546 | 65.249 | 56.660 | 22.487 | 17.730 | 17.846 | 9.726 |
| Active imobilizate | 4.010 | 0 | 0 | 13.702 | 28.390 | 38.638 | 53.325 | 68.013 | 6.807 | 6.556 | 166.504 | 164.879 | 170.386 | 174.805 | 186.943 |
| Active circulante | 38.187 | 63.363 | 39.102 | 88.204 | 82.848 | 104.395 | 142.625 | 42.676 | 118.455 | 181.333 | 189.905 | 133.758 | 105.576 | 87.806 | 58.040 |
| Creanțe | 15.319 | 5.128 | — | — | 0 | 1.036 | 2.062 | — | 2.774 | — | — | — | — | — | 306 |
| Casa și conturi la bănci | 22.868 | 58.235 | 39.102 | 88.204 | 82.848 | 103.359 | 140.563 | 42.676 | 115.681 | 181.333 | 189.905 | 133.758 | 105.576 | 87.806 | 57.734 |
| Datorii | 7.787 | 4.575 | 6.770 | 2.270 | 697 | 61.410 | 61.473 | 601 | 10.893 | 3.066 | 3.543 | 2.430 | 2.242 | 2.222 | 2.440 |
| Capitaluri proprii | 34.410 | 58.788 | 32.332 | 99.636 | 110.541 | 81.623 | 134.477 | 110.088 | 114.369 | 184.823 | 352.866 | 296.207 | 273.720 | 260.389 | 242.543 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 233.492 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.05.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMARIS CENTER SRL |
| Nr. reg. com. | J2005000606159 |
| EUID | ROONRC.J2005000606159 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-05-27 |
| Sediu social | Str. Revoluţiei, 17, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. REVOLUŢIEI, NR.17 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AFIRMATIV TAXI SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGER SRL | aceeași clădire |
| AGROTRANSEVM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALEXADI SI PATRICK SRL | aceeași clădire |
| AVICOL PROD-CONSULT SRL | aceeași clădire |
| BANCA TRANSILVANIA SA CLUJ NAPOCA SUCURSALA TARGOVISTE | aceeași clădire |
| BRAGATO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BUSINESS WIDE TÂRGOVIŞTE S.R.L. | aceeași clădire |
| CIORAPUL SRL | aceeași clădire |
| CLAUDINO IMPEX SRL | aceeași clădire |
| CREATIVE STUDIO BY ALEX S.R.L. | aceeași clădire |
| DANITA BEAUTY CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2022 – 2025 |
| 4719 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25