CRYSTAL FASHION S.R.L.
CUI 17635920 · J06/506/2005
CRYSTAL FASHION S.R.L. are CUI 17635920, nr. de înregistrare J06/506/2005, înmatriculată pe 30.05.2005. Sediul social e în Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 15.785 lei, profit net 2.099 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 16 mii lei · mediana 66 mii lei | 24% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 2 mii lei | 124% din mediană |
| Marjă netă | 13.3% · mediana 3.7% | 359% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15.785 | 12.555 | 12.231 | 7.115 | 3.965 | 18.120 | 15.151 | 12.654 | 9.142 | 13.020 | 11.980 | 11.774 | 4.851 | 11.689 | 17.590 |
| Venituri totale | 15.785 | 12.555 | 12.231 | 7.115 | 3.965 | 18.120 | 15.151 | 12.654 | 9.142 | 13.020 | 11.980 | 11.774 | 4.851 | 11.689 | 17.590 |
| Cheltuieli totale | 13.286 | 8.503 | 7.672 | 5.203 | 4.203 | 4.904 | 9.537 | 9.850 | 18.327 | 9.360 | 10.531 | 11.124 | 11.870 | 11.538 | 16.755 |
| Profit / pierdere brută | 2.499 | 4.052 | 4.559 | 1.912 | -238 | 13.216 | 5.614 | 2.804 | -9.185 | 3.660 | 1.449 | 650 | -7.019 | 151 | 835 |
| Profit / pierdere netă | 2.099 | 3.404 | 3.830 | 1.699 | -357 | 12.672 | 5.159 | 2.424 | -9.459 | 3.269 | 1.091 | 297 | -7.165 | 127 | 714 |
| Active imobilizate | 46.278 | 50.361 | 54.444 | 58.528 | 62.611 | 66.694 | 70.778 | 74.861 | 78.944 | 83.027 | 87.111 | 91.194 | 95.277 | 99.360 | 103.444 |
| Active circulante | 9.989 | 3.567 | 6.690 | 3.350 | 7.355 | 10.876 | 7.032 | 7.710 | 6.132 | 3.669 | 7.315 | 6.893 | 3.698 | 3.763 | 5.458 |
| Stocuri | — | — | — | 1.140 | 2.110 | 2.110 | 2.110 | 1.814 | 2.646 | 1.212 | 4.267 | 2.240 | 2.720 | 1.924 | 1.237 |
| Casa și conturi la bănci | 9.989 | 3.567 | 6.690 | 2.210 | 5.245 | 8.766 | 4.922 | 5.896 | 3.486 | 2.457 | 3.048 | 4.653 | 978 | 1.839 | 4.221 |
| Datorii | 5.662 | 5.421 | 16.031 | 20.605 | 30.392 | 37.639 | 50.551 | 60.472 | 65.401 | 57.562 | 68.561 | 73.312 | 74.498 | 71.481 | 77.386 |
| Capitaluri proprii | 50.605 | 48.507 | 45.103 | 41.273 | 39.574 | 39.931 | 27.259 | 22.099 | 19.675 | 29.134 | 25.865 | 24.775 | 24.477 | 31.642 | 31.516 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Tue Apr 01 2025 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.05.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRYSTAL FASHION SRL |
| Nr. reg. com. | J06/506/2005 |
| EUID | ROONRC.J06/506/2005 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-05-30 |
| Sediu social | Aleea Plopilor, 12, Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD |
| Domiciliu fiscal | JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, ALEEA PLOPILOR, NR.12, SC.B, ET.P, AP.3 |
| Telefon | 0745487841 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMCAR TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANTOINETTE BEAUTE S.R.L. | aceeași clădire |
| APEX STOCK S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARTARUL COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| BASTION PRODCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CORYNA TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| COZ SPEED TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISS TRANS CFF S.R.L. | aceeași clădire |
| DAREMI SRL | aceeași clădire |
| DD SMILE DENTCARE S.R.L. | aceeași clădire |
| DENIS EURO PLAST SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIOM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25