DANI INFO S.R.L.
CUI 17636372 · J12/2011/2005
DANI INFO S.R.L. are CUI 17636372, nr. de înregistrare J12/2011/2005, înmatriculată pe 30.05.2005. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 59.295 lei, profit net 12.060 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 59 mii lei · mediana 172 mii lei | 34% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 31 mii lei | 38% din mediană |
| Marjă netă | 20.3% · mediana 23.7% | 86% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 59.295 | 63.456 | 48.654 | 8.428 | — | — | — | — | — | — | 0 | 2.381 | 2.325 | 16.698 | 24.391 |
| Venituri totale | 59.295 | 63.456 | 48.654 | 8.428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.381 | 2.325 | 16.698 | 24.391 |
| Cheltuieli totale | 43.323 | 59.825 | 39.112 | 10.804 | — | — | — | — | — | — | — | 1.643 | 2.906 | 38.864 | 32.674 |
| Profit / pierdere brută | 15.972 | 3.631 | 9.542 | -2.376 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 738 | -581 | -22.166 | -8.283 |
| Profit / pierdere netă | 12.060 | 1.259 | 8.014 | -2.628 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 620 | -599 | -22.166 | -8.283 |
| Active imobilizate | 10.813 | 9.036 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 26.197 | 22.397 | 29.664 | 18.209 | 6.310 | 6.311 | 6.311 | 6.311 | 6.311 | 6.311 | 6.311 | 6.311 | 5.911 | 5.783 | 4.281 |
| Stocuri | 17.313 | 17.313 | 491 | 12.240 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 105 |
| Creanțe | 8.402 | 5.158 | 11.127 | 3.727 | 6.306 | 6.311 | 6.311 | 6.311 | 6.311 | 6.311 | 6.311 | 6.311 | 5.911 | 5.783 | 4.125 |
| Casa și conturi la bănci | 482 | -74 | 18.046 | 2.242 | 4 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 51 |
| Datorii | 55.015 | 61.498 | 60.988 | 57.547 | 43.020 | 43.020 | 43.020 | 43.020 | 43.020 | 43.020 | 43.020 | 43.020 | 43.240 | 42.514 | 27.129 |
| Capitaluri proprii | -18.005 | -30.065 | -31.324 | -39.338 | -36.710 | -36.709 | -36.709 | -36.709 | -36.709 | -36.709 | -36.709 | -36.709 | -37.329 | -36.731 | -22.848 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 4 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.05.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DANI INFO SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2011/2005 |
| EUID | ROONRC.J12/2011/2005 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-05-30 |
| Sediu social | Str. Câmpina, 9, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CÂMPINA, NR.9, AP.1 |
| Telefon | 0728043831 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AERTREND TWO S.R.L. | 21 m |
| JOLIE BY MDI S.R.L. inactiv | 21 m |
| QUADRAL INTERNATIONAL IMPEX SRL | 21 m |
| SANPO CAB S.R.L. | 21 m |
| MIKOS CONNECT S.R.L. | 28 m |
| AUDIOPROTETICA LAB S.R.L. | 44 m |
| ECONOMIC RENTAL SOLUTIONS SRL | 44 m |
| PANELECTRONICS INTERNATIONAL SRL | 44 m |
| REMARK IT S.R.L. | 44 m |
| DECORATE S.R.L. | 49 m |
| JOHANNES SERVCOM SRL inactiv | 49 m |
| JORA MD SRL | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25