HAPPY DENT CLINIC SRL
CUI 17660427 · J2005001862132
HAPPY DENT CLINIC SRL are CUI 17660427, nr. de înregistrare J2005001862132, înmatriculată pe 06.06.2005. Sediul social e în Municipiul Medgidia, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 4.433.970 lei, profit net 1.471.387 lei, 7 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4,4 mil lei · mediana 220 mii lei | de 20× mediana |
| Profit net | 1,5 mil lei · mediana 40 mii lei | de 37× mediana |
| Salariați | 7 · mediana 1 | 700% din mediană |
| Marjă netă | 33.2% · mediana 22.2% | 150% din mediană |
| Cifră pe salariat | 633 mii lei · mediana 202 mii lei | 313% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.433.970 | 3.206.940 | 2.388.940 | 3.734.646 | 3.347.330 | 2.424.120 | 1.929.405 | 1.303.315 | 1.086.683 | 421.220 | 278.780 | 198.390 | 155.080 | 124.351 | 142.830 |
| Venituri totale | 4.546.903 | 3.334.305 | 2.390.490 | 3.971.646 | 3.387.330 | 2.442.690 | 1.929.405 | 1.314.883 | 1.116.892 | 435.269 | 278.780 | 198.410 | 155.085 | 124.359 | 143.750 |
| Cheltuieli totale | 2.797.409 | 2.087.567 | 1.710.147 | 2.525.936 | 1.511.376 | 1.195.143 | 969.142 | 771.835 | 552.311 | 312.667 | 163.414 | 128.563 | 117.461 | 161.302 | 135.251 |
| Profit / pierdere brută | 1.749.494 | 1.246.738 | 680.343 | 1.445.710 | 1.875.954 | 1.247.547 | 960.263 | 543.048 | 564.581 | 122.602 | 115.366 | 69.847 | 37.624 | -36.943 | 8.499 |
| Profit / pierdere netă | 1.471.387 | 1.136.618 | 656.916 | 1.406.787 | 1.842.758 | 1.226.921 | 940.969 | 529.992 | 553.412 | 118.255 | 107.003 | 63.895 | 37.624 | -40.673 | 4.187 |
| Active imobilizate | 1.127.937 | 764.187 | 893.448 | 46.074 | 772.880 | 330.884 | 449.477 | 613.734 | 734.161 | 584.869 | 146.808 | 153.286 | 101.327 | 105.172 | 151.313 |
| Active circulante | 1.357.433 | 1.150.654 | 302.414 | 1.495.571 | 1.109.046 | 977.219 | 544.400 | 932.274 | 399.230 | 58.770 | 55.530 | 3.268 | 14.506 | 2.652 | 14.746 |
| Stocuri | 333.642 | 17.760 | 120.000 | 225.700 | 259.041 | 155.690 | 5.700 | 12.443 | 37.437 | 24.553 | 2.522 | — | 399 | — | 3.837 |
| Creanțe | 1.020.683 | 1.118.553 | 110.195 | 1.187.049 | 105.676 | 4.692 | 5.537 | 2.652 | 151 | — | — | 1.083 | 1.155 | 1.067 | 3.498 |
| Casa și conturi la bănci | 3.108 | 14.341 | 72.219 | 82.822 | 744.329 | 816.837 | 533.163 | 917.179 | 361.642 | 34.217 | 53.008 | 2.185 | 12.952 | 1.585 | 7.411 |
| Datorii | 431.083 | 83.576 | 537.026 | 132.938 | 37.248 | 75.595 | 47.321 | 154.918 | 272.293 | 335.953 | 12.907 | 62.221 | 85.395 | 115.010 | 132.572 |
| Venituri în avans | 580.980 | 692.726 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.473.307 | 1.138.539 | 658.836 | 1.408.707 | 1.844.678 | 1.232.508 | 946.556 | 1.391.090 | 861.098 | 307.686 | 189.431 | 94.333 | 30.438 | -7.186 | 33.487 |
| Capital subscris vărsat | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 |
| Număr mediu de salariați | 7 | 6 | 6 | 11 | 9 | 9 | 10 | — | 9 | 9 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.06.2005 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Medgidia |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HAPPY DENT CLINIC SRL |
| Nr. reg. com. | J2005001862132 |
| EUID | ROONRC.J2005001862132 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-06-06 |
| Sediu social | Str. SCARLAT VARNAV, 4B, Mun. Medgidia, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. SCARLAT VARNAV, NR.4B |
| Telefon | 0744321577 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ZANER COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| MURAT IP SRL inactiv | 48 m |
| NERY IP FOI SRL | 48 m |
| MERIDA PLUS SRL | 62 m |
| STELCO-MIXT SRL | 62 m |
| BIRMET GENERAL SRL | 66 m |
| BRIGHT CONCEPT SRL inactiv | 71 m |
| EMRECIK TAX S.R.L. inactiv | 71 m |
| EDA INSTAL TERM SRL | 98 m |
| MIHAELA CĂTĂLINA CREATIV S.R.L. | 99 m |
| TIFFANY'S DREAMS SRL inactiv | 99 m |
| TMY TRANS S.R.L. | 110 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Constanţa
| 1870201 | DIANA SRL |
| 1877277 | DENTOTH SRL |
| 1885016 | LARIDENT IMPEX SRL |
| 1890624 | DENTIS SRL |
| 1894740 | DENT ALV SRL |
| 1904983 | EDITH-IMEX SRL |
| 2985587 | SUPER DENT 92 SRL |
| 3252282 | SAN DENTAL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25