SPINA INTERCOM SRL
CUI 17668285 · J12/2105/2005
SPINA INTERCOM SRL are CUI 17668285, nr. de înregistrare J12/2105/2005, înmatriculată pe 08.06.2005. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8122. În 2025: cifră de afaceri 32.414 lei, profit net 3.916 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 32 mii lei · mediana 188 mii lei | 17% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 26 mii lei | 15% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 12.1% · mediana 15.2% | 80% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.414 | 31.700 | 8.353 | 0 | 0 | 0 | 0 | 121.382 | 11.780 |
| Venituri totale | 32.414 | 31.700 | 8.353 | 0 | 0 | 0 | 0 | 121.382 | 11.780 |
| Cheltuieli totale | 27.804 | 10.573 | 2.364 | — | — | — | 0 | 91.066 | 63.049 |
| Profit / pierdere brută | 4.610 | 21.127 | 5.989 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30.316 | -51.269 |
| Profit / pierdere netă | 3.916 | 17.665 | 5.049 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28.661 | -51.269 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 7.185 | 755 |
| Active circulante | 35.845 | 23.863 | 6.189 | — | — | — | 0 | 21.850 | 21.717 |
| Stocuri | 0 | — | — | — | — | — | 0 | 8.644 | 8.644 |
| Creanțe | 5.600 | — | 2.100 | — | — | — | 0 | 11.045 | 6.538 |
| Casa și conturi la bănci | 30.245 | 23.863 | 4.089 | — | — | — | 0 | 2.161 | 6.535 |
| Cheltuieli în avans | 1.118 | — | — | — | — | — | 0 | — | — |
| Datorii | 16.528 | 949 | 940 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12.766 | 112.137 |
| Capitaluri proprii | 20.435 | 22.914 | 5.249 | 200 | 200 | 200 | 200 | 16.269 | -89.665 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.06.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8122 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SPINA INTERCOM SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2105/2005 |
| EUID | ROONRC.J12/2105/2005 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-06-08 |
| Sediu social | Str. Constantin Brâncuşi, 153, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CONSTANTIN BRÂNCUŞI, NR.153, AP.164 |
| Telefon | 0753660537 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONTIFY TAXES S.R.L. | aceeași clădire |
| ANASTASIS SOFTWARE SRL inactiv | 50 m |
| METRO MEDIA TRANSILVANIA STUDII SOCIALE SONDAJE MARKETING SI PUBLICITATE SRL | 50 m |
| MOTT INNOVATION LABS S.R.L. | 50 m |
| SOPRANO DESIGN SRL | 50 m |
| FAMILY DENTAL CARE CLINIC S.R.L. | 52 m |
| TRADESILVANIA S.R.L. | 52 m |
| MARICOR BIO S.R.L. inactiv | 86 m |
| MARICOR LEGUME FRUCTE SRL inactiv | 86 m |
| ACTIV ACTA SRL inactiv | 100 m |
| ART EXCLUSIVE BY ELLA S.R.L. | 100 m |
| LAFA JUDEX SRL | 100 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8122 | 2023 – 2025 |
| 4641 | 2012 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25