Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

LEGOFRUCT SRL

CUI 17676610 · J35/1952/2005 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

LEGOFRUCT SRL are CUI 17676610, nr. de înregistrare J35/1952/2005, înmatriculată pe 10.06.2005. Sediul social e în Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1039. În 2016: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 4.234 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2016)
+1 Activă de 21 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 224 mii lei 0% din mediană
Profit net -4 mii lei · mediana 5 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 80.476 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 3,8 mil lei 112012: 1,6 mil lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 16
Profit net -4 mii lei
2011: -2,7 mil lei 112012: -1,2 mil lei 122013: -70 mii lei 132014: -105 mii lei 142015: -1,8 mil lei 152016: -4 mii lei 16
Salariați 1
2011: 36 112012: 15 122013: 1 132014: 1 142015: 1 15
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă00001.606.5793.762.136
Venituri totale5795.351.3805.60112.169.4454.366.256
Cheltuieli totale4.8137.194.808110.75869.7323.401.1937.057.778
Profit / pierdere brută-4.234-1.843.428-105.157-69.731-1.231.748-2.691.522
Profit / pierdere netă-4.234-1.843.428-105.157-69.731-1.231.748-2.691.522
Active imobilizate10.56610.5666.266.2056.266.2057.127.8178.464.426
Active circulante777.260944.691931.5351.047.9331.479.5421.724.855
Stocuri40.65440.654317.267317.267617.8371.171.306
Creanțe615.304614.220611.512724.185855.453498.588
Casa și conturi la bănci121.302289.8172.7566.4816.25254.961
Cheltuieli în avans788.018788.018788.018788.018786.936797.126
Datorii13.558.67913.721.87618.120.93010.078.38417.834.89117.645.125
Venituri în avans3.643.0353.643.0353.643.0353.643.0354.093.1414.643.271
Capitaluri proprii-15.625.870-15.621.636-13.778.207-5.619.263-12.533.737-11.301.989
Capital subscris vărsat790.000790.000790.000790.000790.000790.000
Număr mediu de salariați—1111536

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 07.12.2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
CAEN principal1039
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCLEGOFRUCT SRL
Nr. reg. com.J35/1952/2005
EUIDROONRC.J35/1952/2005
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2005-06-10
Sediu social DJ 691 KM 7+250, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, TIMIŞ
Domiciliu fiscalJUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, DJ 691 KM 7+250
Telefon0256369001
Webwww.legofruct.ro

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

10392011 – 2016

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (15)

103915334631471147214939513151325210522252246311631270207430

Alte firme din Timiş

1801465 FRUCTUS SA
18857797 NATIVE SRL
30458299 GOTA ORIENTUL SRL
32233667 FOOD FROM PARADISE SRL
35190064 KORY FRUCTIM SRL-D
36591692 ECO PROCESARE BANAT SRL
37399564 TRUFFLE TEK SRL
37511233 ONESPEED TMC SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-19 · ONRC: 2026-10-12