KARL TECNOLOGIE SRL
CUI 17764436 · J2013000001236
KARL TECNOLOGIE SRL are CUI 17764436, nr. de înregistrare J2013000001236, înmatriculată pe 03.01.2013. Sediul social e în Oraş Popeşti Leordeni, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6812. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 5.946 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -38 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 1.531 | 3.814 | 22.536 | 34.246 | 3.519 | 4.647 | 12.705 | 16.223 | 19.339 | 35.778 | 48.727 | 32.206 | 62.962 | 62.535 | 78.055 |
| Cheltuieli totale | 39.654 | 8.853 | 33.684 | 38.960 | 31.909 | 31.448 | 49.960 | 21.926 | 55.940 | 44.963 | 67.191 | 38.131 | 84.705 | 116.990 | 89.795 |
| Profit / pierdere brută | -38.123 | -5.039 | -11.148 | -4.714 | -28.390 | -26.801 | -37.255 | -5.703 | -36.601 | -9.185 | -18.464 | -5.925 | -21.743 | -54.455 | -11.740 |
| Profit / pierdere netă | -38.123 | -5.039 | -11.148 | -4.720 | -28.390 | -26.801 | -37.255 | -5.703 | -36.601 | -9.185 | -18.464 | -5.946 | -23.262 | -54.455 | -11.740 |
| Active imobilizate | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 | 850.958 |
| Active circulante | 3.704 | 6.249 | 10.885 | 5.265 | 167 | 918 | 18 | 427 | 567 | — | 420 | 362 | 172 | -265 | 26.711 |
| Creanțe | 1.477 | 977 | 498 | 19 | 19 | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.610 |
| Casa și conturi la bănci | 2.227 | 5.272 | 10.387 | 5.246 | 148 | 899 | 18 | 427 | 567 | — | 420 | 362 | 172 | -265 | 14.101 |
| Datorii | 1.445.206 | 1.409.628 | 1.409.225 | 1.392.457 | 1.382.639 | 1.355.000 | 1.327.299 | 1.290.453 | 1.284.890 | 1.247.721 | 1.238.956 | 1.220.435 | 1.214.298 | 1.190.598 | 1.163.119 |
| Capitaluri proprii | -590.544 | -552.421 | -547.382 | -536.234 | -531.514 | -503.124 | -476.323 | -439.068 | -433.365 | -396.763 | -387.578 | -369.115 | -363.168 | -339.905 | -285.450 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 03.01.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 6812 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KARL TECNOLOGIE SRL |
| Nr. reg. com. | J23/1/2013 |
| EUID | ROONRC.J2013000001236 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-01-03 |
| Sediu social | Str. Şcolii, 79, PARTER. CAM. 1, Orş. Popeşti-Leordeni, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. ŞCOLII, NR.79, PARTER. CAM. 1 |
| Telefon | 4100620 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IMPERIALE BRAND TRADING S.R.L. | 27 m |
| LASE ME S.R.L. | 66 m |
| BUCEGI MANAGEMENT SRL inactiv | 75 m |
| FAST COMPREST CONSULT SRL inactiv | 75 m |
| MANVIRO ENTERPRISING S.R.L. | 75 m |
| BOBOC MAG SRL | 104 m |
| M&D TOPOGRAF CONS SRL | 139 m |
| ALPHA FORCE SECURITY S.R.L. | 141 m |
| ACR HEALTH SRL inactiv | 159 m |
| ANDRU CRIS DUMI SRL inactiv | 159 m |
| AYN RAND SRL | 159 m |
| ELISILVER STORE SRL | 159 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6812 | 2025 |
| 4110 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-11-08