ASZ CONS SRL
CUI 17816187 · J2005001338264
ASZ CONS SRL are CUI 17816187, nr. de înregistrare J2005001338264, înmatriculată pe 26.07.2005. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4334. În 2025: cifră de afaceri 194.789 lei, profit net 92.580 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 195 mii lei · mediana 221 mii lei | 88% din mediană |
| Profit net | 93 mii lei · mediana 19 mii lei | 496% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 47.5% · mediana 9.3% | 511% din mediană |
| Cifră pe salariat | 49 mii lei · mediana 141 mii lei | 34% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 194.789 | 161.800 | 72.700 | 96.995 | 175.191 | 142.457 | 68.290 | 53.761 | 31.696 | 155.033 | 44.708 | 19.763 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 289.375 | 173.126 | 72.700 | 96.995 | 196.668 | 147.980 | 68.290 | 53.761 | 37.051 | 155.033 | 44.708 | 19.763 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 193.901 | 255.087 | 245.260 | 141.099 | 112.056 | 86.039 | 107.532 | 65.963 | 24.010 | 3.958 | 1.705 | 0 | 0 | 0 | — |
| Profit / pierdere brută | 95.474 | -81.961 | -172.560 | -44.104 | 84.612 | 61.941 | -39.242 | -12.202 | 13.041 | 151.075 | 43.003 | 19.763 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 92.580 | -83.579 | -173.287 | -44.959 | 83.070 | 60.649 | -39.925 | -12.740 | 12.090 | 146.424 | 41.662 | 19.170 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 18.406 | 42.581 | 68.856 | 44.844 | — | 0 | 0 | 446 | 3.124 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 9.379 | 7.199 | 2.948 | 124.547 | 171.966 | 109.374 | 52.568 | 81.863 | 126.957 | 195.607 | 46.082 | 6.244 | 3.280 | 3.280 | 3.280 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.280 | 3.280 | 3.280 | 3.280 | 3.280 |
| Creanțe | 338 | 338 | 338 | — | 0 | 4.500 | — | — | — | 108.295 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 9.041 | 6.861 | 2.610 | 124.547 | 171.966 | 104.874 | 52.568 | 81.863 | 126.957 | 87.312 | 42.802 | 2.964 | — | — | — |
| Cheltuieli în avans | 625 | 0 | 438 | 369 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 82.152 | 196.102 | 134.985 | 59.216 | 16.463 | 36.941 | 40.784 | 30.600 | 65.632 | 3.249 | 147 | 1.972 | 18.178 | 18.178 | 18.178 |
| Capitaluri proprii | -53.742 | -146.322 | -62.743 | 110.544 | 155.503 | 72.433 | 11.784 | 51.709 | 64.449 | 192.358 | 45.935 | 4.272 | -14.898 | -14.898 | -14.898 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.02.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4334 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ASZ CONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2005001338264 |
| EUID | ROONRC.J2005001338264 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-07-26 |
| Sediu social | Bld. Pandurilor, 16, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, B-DUL PANDURILOR, NR.16, AP.24 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASR FORWARDING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUTO AZ PLUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOLDEA TRANS FREIGHT S.R.L. | aceeași clădire |
| HEIDY HOUSE SRL | aceeași clădire |
| MEDICAL OUTFIT SRL | aceeași clădire |
| MODENT SRL | aceeași clădire |
| IGNAT BREWERY SRL | 26 m |
| VARGA EXPRESS S.R.L. | 26 m |
| AGRO IMPEX NICUSAN SRL | 31 m |
| AMBULANȚA SAMARITENII S.R.L. | 31 m |
| AMYRA ARTCOM SRL | 31 m |
| BENTA AVIATION SRL | 31 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4334 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Mureş
| 1219557 | STEM COM SRL |
| 1234310 | PRODLEMN SANDA SRL |
| 2611523 | GOBE SRL |
| 4564746 | ART CONS SRL |
| 6064615 | HEMON EXIM SRL |
| 9278737 | CONSTAR SERVICE SRL |
| 15635630 | DAVA FOREST SRL |
| 15823501 | GOREA PROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25