DARCO PROIECT SRL
CUI 17816543 · J2005000859306
DARCO PROIECT SRL are CUI 17816543, nr. de înregistrare J2005000859306, înmatriculată pe 26.07.2005. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 1.000 lei, pierdere netă 12.812 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-30 | SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE | Servicii de supraveghere a lucrarilor (R | 34 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1 mii lei · mediana 172 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -13 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -1281.2% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.000 | 34.000 | 27.500 | 48.120 | 52.917 | 133.500 | 86.000 | 70.131 | 151.395 | 204.915 | 158.151 | 169.429 | 191.117 | 115.209 | 66.856 |
| Venituri totale | 2.065 | 34.883 | 27.511 | 48.123 | 52.923 | 133.500 | 86.002 | 70.133 | 151.395 | 204.915 | 158.151 | 169.434 | 191.126 | 115.243 | 67.419 |
| Cheltuieli totale | 14.877 | 18.490 | 27.239 | 23.448 | 22.333 | 16.990 | 15.300 | 45.163 | 18.050 | 31.149 | 41.105 | 51.170 | 74.051 | 109.273 | 65.329 |
| Profit / pierdere brută | -12.812 | 16.393 | 272 | 24.675 | 30.590 | 116.510 | 70.702 | 24.970 | 133.345 | 173.766 | 117.046 | 118.264 | 117.075 | 5.970 | 2.090 |
| Profit / pierdere netă | -12.812 | 12.980 | -719 | 23.260 | 29.002 | 112.752 | 68.122 | 22.866 | 128.803 | 169.070 | 112.301 | 113.181 | 110.986 | 671 | 2.090 |
| Active imobilizate | 4.605 | — | — | 3.049 | 7.446 | 5.099 | — | — | 1.615 | 4.038 | 771 | 2.409 | 5.448 | 8.496 | 10.064 |
| Active circulante | 2.531 | 45.608 | 29.161 | 39.521 | 62.542 | 162.864 | 237.771 | 196.549 | 192.092 | 167.637 | 196.714 | 135.630 | 134.009 | 92.482 | 72.257 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.215 | 3.794 | 2.576 |
| Creanțe | — | 677 | 13.772 | 11.485 | 9.985 | 5.900 | 2.000 | — | 32.304 | 41.934 | 31.030 | 39.530 | 37.371 | 32.633 | 11.706 |
| Casa și conturi la bănci | 2.531 | 44.931 | 15.389 | 28.036 | 52.557 | 156.964 | 235.771 | 196.549 | 159.788 | 125.703 | 165.684 | 96.100 | 92.423 | 56.055 | 57.975 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 85 | 82 | — | 567 | 28.602 |
| Datorii | 5.279 | 4.717 | 1.250 | 3.070 | 1.118 | 1.783 | 1.179 | 1.870 | 842 | 2.353 | 3.086 | 3.391 | 10.285 | 4.789 | 14.838 |
| Capitaluri proprii | 1.857 | 40.891 | 27.911 | 39.500 | 68.870 | 166.180 | 236.592 | 194.679 | 192.865 | 169.322 | 194.484 | 134.730 | 129.172 | 96.756 | 96.085 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.07.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DARCO PROIECT SRL |
| Nr. reg. com. | J30/859/2005 |
| EUID | ROONRC.J2005000859306 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-07-26 |
| Sediu social | Str. Tudor Vladimirescu, 19, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.19 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACYB SRL | 23 m |
| CONFORT DESIGN SRL | 24 m |
| DEVERUS TRADING SERVICES SRL | 24 m |
| LAITOKSET SRL | 24 m |
| VEXTA EXPERT S.R.L. | 24 m |
| VEXTA S.R.L. | 24 m |
| ANERVALOID S.R.L. inactiv | 39 m |
| ANTAXSOFT S.R.L. inactiv | 39 m |
| BAUHOLZ PROD SRL inactiv | 39 m |
| CLEAN LIFE DDD SRL | 39 m |
| INTKOMHOME S.R.L. inactiv | 39 m |
| REGIWOOD SRL inactiv | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Satu Mare
| 644591 | PROIECT SM SRL |
| 644877 | PEBOMAR SRL |
| 2829820 | DANING PROIECT SRL |
| 3193011 | C&C SRL |
| 3569281 | TOPO SERVICE SRL |
| 3895318 | ARHICON SRL |
| 5034721 | UNITECH SRL |
| 5607985 | DESIRE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25