GLOW BEAUTY CENTER SRL
CUI 17854563 · J2005000998096
GLOW BEAUTY CENTER SRL are CUI 17854563, nr. de înregistrare J2005000998096, înmatriculată pe 26.10.2005. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 512.464 lei, profit net 146.176 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 512 mii lei · mediana 124 mii lei | 412% din mediană |
| Profit net | 146 mii lei · mediana 17 mii lei | 879% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 28.5% · mediana 19.4% | 147% din mediană |
| Cifră pe salariat | 102 mii lei · mediana 172 mii lei | 60% din mediană |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 512.464 | 572.110 | 633.249 | 632.580 | 666.832 | 707.872 | 1.148.015 | 1.156.881 | 1.372.685 | 1.374.268 | 405.458 | 607.872 | 517.838 | 248.154 | 353.258 |
| Venituri totale | 515.467 | 576.766 | 637.291 | 654.249 | 698.298 | 744.315 | 1.148.231 | 1.161.164 | 1.372.901 | 1.374.591 | 405.562 | 608.068 | 517.905 | 278.033 | 354.686 |
| Cheltuieli totale | 359.324 | 365.491 | 442.926 | 436.771 | 350.256 | 428.685 | 556.085 | 596.459 | 763.419 | 775.283 | 266.419 | 292.614 | 413.150 | 272.857 | 351.473 |
| Profit / pierdere brută | 156.143 | 211.275 | 194.365 | 217.478 | 348.042 | 315.630 | 592.146 | 564.705 | 609.482 | 599.308 | 139.143 | 315.454 | 104.755 | 5.176 | 3.213 |
| Profit / pierdere netă | 146.176 | 200.113 | 188.438 | 211.916 | 341.898 | 309.274 | 580.664 | 553.093 | 588.967 | 524.839 | 116.389 | 290.928 | 104.755 | 5.176 | 3.213 |
| Active imobilizate | 6.525 | 8.578 | 14.375 | 14.313 | 25.789 | 38.778 | 54.874 | 73.258 | 96.484 | 147.570 | 162.165 | 214.714 | 220.179 | 254.422 | 298.581 |
| Active circulante | 217.281 | 235.443 | 223.276 | 352.362 | 352.314 | 325.914 | 577.011 | 545.580 | 552.113 | 17.697 | 5.730 | 157.225 | 19.153 | 71.051 | 57.285 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 321 | — | — | — | 489 | 607 | 994 | 1.147 | 68.468 | 56.735 |
| Creanțe | 182.372 | 159.760 | 156.662 | 177.868 | 52.281 | 218.497 | 424.302 | 390.000 | — | 254 | 3.156 | 120.597 | 9.644 | 382 | 69 |
| Casa și conturi la bănci | 34.909 | 75.683 | 66.614 | 174.494 | 300.033 | 107.096 | 152.709 | 155.580 | 552.113 | 16.954 | 1.967 | 35.634 | 8.362 | 2.201 | 481 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 40.125 | 44.552 |
| Datorii | 77.390 | 43.668 | 48.973 | 144.609 | 33.473 | 56.706 | 50.981 | 52.979 | 65.831 | 111.467 | 32.395 | 252.867 | 411.189 | 642.210 | 682.206 |
| Capitaluri proprii | 146.416 | 200.353 | 188.678 | 222.066 | 344.630 | 307.986 | 580.904 | 565.859 | 582.766 | 53.800 | 135.500 | 119.072 | -171.857 | -276.612 | -281.788 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 12 | 11 | 4 | 5 | 6 | 6 | 12 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Nov 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 26.10.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GLOW BEAUTY CENTER SRL |
| Nr. reg. com. | J2005000998096 |
| EUID | ROONRC.J2005000998096 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-10-26 |
| Sediu social | Cal. Călăraşilor, 214, camera 2, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, CAL. CĂLĂRAŞILOR, NR.214, CAMERA 2 |
| Telefon | 677 400 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADMANO CONSGROUP SRL | aceeași clădire |
| AMIAZA FILMS S.R.L. | aceeași clădire |
| BALZIK S.R.L. | aceeași clădire |
| BLYSAWENA TRADE SRL | aceeași clădire |
| DIPROMED GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| ELEMENTAL MARKETING AND COMMUNITY INVESTMENTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELENY SRL | aceeași clădire |
| EMGECON GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| JBA MEDICAL PHARMA S.R.L. | aceeași clădire |
| OPTAJ S.R.L. | aceeași clădire |
| TERASA PARC FARMEC SRL | aceeași clădire |
| FASTVIEW SERV S.R.L. inactiv | 133 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2014 – 2025 |
| 9602 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25