ISSOUDUN S.R.L.
CUI 17869661 · J32/1174/2005
ISSOUDUN S.R.L. are CUI 17869661, nr. de înregistrare J32/1174/2005, înmatriculată pe 15.08.2005. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 48.386 lei, profit net 10.254 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 48 mii lei · mediana 124 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 17 mii lei | 62% din mediană |
| Marjă netă | 21.2% · mediana 19.4% | 109% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 48.386 | 38.779 | 38.577 | 38.758 | 36.850 | 15.860 | 42.579 | 41.893 | 41.078 | 40.415 | 28.179 | 55.776 | 55.618 | 49.743 | 57.296 |
| Venituri totale | 48.386 | 38.779 | 38.577 | 38.758 | 36.850 | 15.860 | 42.579 | 41.893 | 41.078 | 378.253 | 28.180 | 55.778 | 55.619 | 54.975 | 57.298 |
| Cheltuieli totale | 36.177 | 21.128 | 21.178 | 41.266 | 25.094 | 31.500 | 18.016 | 19.199 | 23.326 | 413.693 | 33.118 | 27.132 | 28.349 | 49.046 | 39.323 |
| Profit / pierdere brută | 12.209 | 17.651 | 17.399 | -2.508 | 11.756 | -15.640 | 24.563 | 22.694 | 17.752 | -35.440 | -4.938 | 28.646 | 27.270 | 5.929 | 17.975 |
| Profit / pierdere netă | 10.254 | 14.827 | 14.615 | -3.671 | 10.651 | -16.068 | 23.286 | 21.437 | 16.520 | -36.652 | -5.784 | 26.972 | 25.192 | 4.431 | 15.037 |
| Active imobilizate | 242.841 | 255.443 | 268.045 | 280.646 | 293.363 | 306.622 | 319.881 | 333.139 | 346.398 | 359.658 | 430.410 | 443.668 | 456.927 | 471.898 | 485.345 |
| Active circulante | 17.700 | 13.376 | 4.215 | 10.807 | 35.033 | 66.164 | 39.235 | 30.912 | 36.704 | 49.830 | 29.071 | 40.367 | 25.264 | 25.492 | 19.700 |
| Creanțe | 2.155 | 6.236 | — | 3.185 | 22.053 | 18.697 | 18.469 | 28.687 | 21.421 | 20.203 | 20.008 | 16.383 | 15.848 | 15.263 | 15.208 |
| Casa și conturi la bănci | 15.545 | 7.140 | 4.215 | 7.622 | 12.980 | 47.467 | 20.766 | 2.225 | 15.283 | 29.627 | 9.063 | 23.984 | 9.416 | 10.229 | 4.492 |
| Cheltuieli în avans | 448 | 555 | 412 | — | — | — | — | — | — | — | 80 | 86 | 90 | 108 | 121 |
| Datorii | 333.785 | 346.028 | 364.152 | 394.363 | 427.605 | 471.788 | 458.958 | 483.953 | 524.449 | 567.441 | 579.035 | 599.806 | 624.938 | 663.518 | 675.618 |
| Venituri în avans | — | 6.397 | 6.397 | 9.582 | 9.612 | 20.469 | 3.561 | 6.787 | 6.780 | 6.693 | 6.686 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -72.796 | -83.051 | -97.877 | -112.492 | -108.821 | -119.471 | -103.403 | -126.689 | -148.127 | -164.646 | -126.160 | -115.685 | -142.657 | -166.020 | -170.452 |
| Capital subscris vărsat | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.08.2005 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ISSOUDUN SRL |
| Nr. reg. com. | J32/1174/2005 |
| EUID | ROONRC.J32/1174/2005 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-08-15 |
| Sediu social | Str. Aurel Vlaicu, 17, Mun. Mediaş, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. AUREL VLAICU, NR.17 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| M & M STILL SRL | 29 m |
| PAUL COM MARKET S.R.L. | 42 m |
| PAUL COM SRL | 68 m |
| ENTREE FOOD SRL | 83 m |
| BROS NEW COCKTAIL S.R.L. | 98 m |
| GEOVISORY S.R.L. | 98 m |
| TARO SRL | 109 m |
| ECLAT SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 114 m |
| KILKENNY SRL inactiv | 114 m |
| TUDOR SUPERIMOB S.R.L. | 117 m |
| X FIN CONSULT IMOB S.R.L. | 117 m |
| MIHAI MED SRL | 118 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Sibiu
| 224547 | ELVIRA MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L. |
| 778321 | CONSUMCOOP MIERCUREA SIBIULUI-SOCIETATE COOPERATIVĂ |
| 783638 | ARCHIM SRL |
| 784560 | THINK SRL |
| 785582 | LAURA S SRL |
| 786227 | ANRATI SA |
| 786472 | ROYAL SRL |
| 786480 | STEAUA SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25