MARIANO & CO SRL
CUI 17990786 · J2005001507206
MARIANO & CO SRL are CUI 17990786, nr. de înregistrare J2005001507206, înmatriculată pe 27.09.2005. Sediul social e în Municipiul Petroşani, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2025: cifră de afaceri 45.241 lei, pierdere netă 12.266 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 45 mii lei · mediana 124 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | -12 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -27.1% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 45 mii lei · mediana 172 mii lei | 26% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 45.241 | 29.846 | 51.959 | 59.201 | 58.967 | 55.105 | 56.874 | 55.863 | 54.703 | 47.574 | 35.522 | 24.013 | 23.895 | 10.262 |
| Venituri totale | 45.241 | 29.846 | 51.959 | 59.201 | 58.967 | 55.105 | 56.874 | 55.863 | 54.703 | 47.574 | 35.522 | 24.013 | 23.895 | 10.262 |
| Cheltuieli totale | 57.507 | 320.818 | 38.889 | 23.148 | 20.794 | 92.022 | 26.804 | 16.775 | 17.620 | 17.618 | 23.581 | 19.864 | 5.700 | 31.329 |
| Profit / pierdere brută | -12.266 | -290.972 | 13.070 | 36.053 | 38.173 | -36.917 | 30.070 | 39.088 | 37.083 | 29.956 | 11.941 | 4.149 | 18.195 | -21.067 |
| Profit / pierdere netă | -12.266 | -290.972 | 11.217 | 34.473 | 36.404 | -38.448 | 28.364 | 37.412 | 35.442 | 28.529 | 10.876 | 3.429 | 17.538 | -21.067 |
| Active imobilizate | 154.321 | 165.248 | 181.941 | 198.633 | 215.326 | 232.019 | 323.088 | 339.781 | 356.473 | 373.166 | 242.417 | 251.946 | 261.476 | 39.306 |
| Active circulante | 49.402 | 47.719 | 321.050 | 293.554 | 242.585 | 189.482 | 136.847 | 109.098 | 58.110 | 12.829 | 160 | 2.022 | 17 | 28 |
| Creanțe | 519 | — | 270.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.016 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 48.883 | 47.719 | 51.050 | 293.554 | 242.585 | 189.482 | 136.847 | 109.098 | 58.110 | 12.829 | 160 | 6 | 17 | 28 |
| Datorii | 4.744 | 1.722 | 774 | 1.187 | 1.384 | 1.378 | 1.364 | 18.671 | 21.786 | 28.642 | 54.031 | 76.298 | 87.252 | 60.201 |
| Capitaluri proprii | 198.979 | 211.245 | 502.217 | 491.000 | 456.527 | 420.123 | 458.571 | 430.208 | 392.797 | 357.353 | 188.546 | 177.670 | 174.241 | -20.867 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 16.07.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Petroşani |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARIANO & CO SRL |
| Nr. reg. com. | J2005001507206 |
| EUID | ROONRC.J2005001507206 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-09-27 |
| Sediu social | Str. Oltului, 34, Mun. Petroşani, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. OLTULUI, NR.34 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IMER SA inactiv | aceeași clădire |
| PRO BODYGYM CENTER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ZAR PROD COM S.R.L. | aceeași clădire |
| CHIC DOG C & A S.R.L. | 15 m |
| FVD EXPERT CONSULTING S.R.L. | 79 m |
| A&R BEST CAFE S.R.L. | 96 m |
| BETTY FOXY S.R.L. | 96 m |
| SALSSA CAFFE S.R.L. inactiv | 96 m |
| ADELINA ROYAL PET SHOP S.R.L. inactiv | 109 m |
| RHENUS 2021 S.R.L. inactiv | 109 m |
| DIVINE FAST-FOOD S.R.L. | 111 m |
| TODOR-AMANET S.R.L. | 111 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2025 |
| 6831 | 2012 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25