CAMIZON SERV SRL
CUI 18007648 · J18/695/2005
CAMIZON SERV SRL are CUI 18007648, nr. de înregistrare J18/695/2005, înmatriculată pe 03.10.2005. Sediul social e în Municipiul Târgu Jiu, jud. Gorj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2015: cifră de afaceri 379 lei, pierdere netă 14.380 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -6 mii lei · mediana 23 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 14.292 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 379 | 300 | 11.486 | 383.632 | 711.915 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.988 | 0 | 0 | 380 | 136.683 | 16.688 | 383.640 | 711.957 |
| Cheltuieli totale | 5.890 | 16.243 | 8.315 | 350 | 1.476 | 15.944 | 1.682 | 19.194 | 109 | 5.710 | 14.749 | 22.853 | 93.640 | 119.866 | 750.201 |
| Profit / pierdere brută | -5.890 | -16.243 | -8.315 | -350 | -1.476 | -15.944 | -1.682 | 14.794 | -109 | -5.710 | -14.369 | 113.830 | -76.952 | 263.774 | -38.244 |
| Profit / pierdere netă | -5.890 | -16.243 | -8.315 | -350 | -1.476 | -15.944 | -1.682 | 14.454 | -109 | -5.710 | -14.380 | 109.729 | -76.952 | 237.182 | -38.244 |
| Active imobilizate | 2.459 | 6.613 | 8.605 | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1.062 | 48.159 | 58.759 |
| Active circulante | 13.381 | 15.275 | 24.338 | 41.292 | 41.557 | 45.581 | 79.656 | 101.282 | 120.866 | 140.612 | 149.942 | 191.376 | 237.827 | 514.425 | 266.812 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 13.097 | 13.097 | 13.097 | 13.097 | 13.097 | 13.258 | 13.258 | 9.881 | 29.153 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | 73 | 73 | 16.914 | 16.913 | 17.356 | 18.217 | 153.774 | 504.077 | 126.088 |
| Casa și conturi la bănci | 13.381 | 15.275 | 24.338 | 41.292 | 41.557 | 45.581 | 66.486 | 88.112 | 90.855 | 110.602 | 119.489 | 159.901 | 70.795 | 467 | 111.571 |
| Datorii | 5.260 | 5.417 | 229 | 263 | 178 | 2.726 | 857 | 801 | 34.840 | 34.602 | 38.222 | 38.692 | 195.934 | 442.677 | 449.246 |
| Capitaluri proprii | 10.580 | 16.471 | 32.714 | 41.029 | 41.379 | 42.855 | 78.799 | 100.481 | 86.026 | 106.010 | 111.720 | 152.684 | 42.955 | 119.907 | -123.675 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.10.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAMIZON SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J18/695/2005 |
| EUID | ROONRC.J18/695/2005 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-10-03 |
| Sediu social | Aleea 23 August, 4, Mun. Târgu Jiu, GORJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, ALEEA 23 AUGUST, NR.4 |
| Telefon | 0740132713 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4619 | 2019 – 2025 |
| 6831 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Gorj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25