DENTO LAR SRL
CUI 18197810 · J2005000921283
DENTO LAR SRL are CUI 18197810, nr. de înregistrare J2005000921283, înmatriculată pe 08.12.2005. Sediul social e în Municipiul Caracal, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 12.800 lei, pierdere netă 39.716 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 13 mii lei · mediana 220 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | -40 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -310.3% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.800 | 18.600 | 23.550 | 34.245 | 7.974 | 16.148 | 14.368 | 36.667 | 3.738 | 12.375 | 15.569 | 15.298 | 13.164 | 9.200 |
| Venituri totale | 12.800 | 18.600 | 23.550 | 34.245 | 7.974 | 16.148 | 14.368 | 36.667 | 3.738 | 12.375 | 15.569 | 15.298 | 13.164 | 9.200 |
| Cheltuieli totale | 52.081 | 7.510 | 8.006 | 9.554 | 8.397 | 6.569 | 7.167 | 7.941 | 8.013 | 8.544 | 8.600 | 8.723 | 9.652 | 7.903 |
| Profit / pierdere brută | -39.281 | 11.090 | 15.544 | 24.691 | -423 | 9.579 | 7.201 | 28.726 | -4.275 | 3.831 | 6.969 | 6.575 | 3.512 | 1.297 |
| Profit / pierdere netă | -39.716 | 9.316 | 13.300 | 23.587 | -660 | 9.094 | 6.770 | 27.626 | -4.873 | 3.218 | 5.854 | 5.523 | 2.950 | 1.064 |
| Active imobilizate | 42.214 | 42.214 | 42.214 | 42.214 | 42.214 | 33.813 | 33.813 | 33.813 | 33.813 | 33.813 | 18.824 | 18.824 | 18.824 | 18.824 |
| Active circulante | 20.162 | 62.878 | 51.747 | 35.659 | 13.771 | 22.755 | 13.908 | 7.026 | 317 | 693 | 12.097 | 5.857 | 11.139 | 8.012 |
| Stocuri | 1.218 | 2.946 | 939 | 561 | 63 | 63 | 28 | — | 281 | 281 | 176 | — | 311 | 311 |
| Creanțe | — | 44.549 | 44.226 | 27.000 | 12.145 | 22.142 | 13.167 | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.944 | 15.383 | 6.582 | 8.098 | 1.563 | 550 | 713 | 7.026 | 36 | 412 | 11.921 | 5.857 | 10.828 | 7.701 |
| Datorii | 826 | 3.825 | 2.011 | -778 | 523 | 446 | 693 | 581 | 21.498 | 17.001 | 16.634 | 16.248 | 27.053 | 26.876 |
| Capitaluri proprii | 61.550 | 101.267 | 91.950 | 78.651 | 55.462 | 56.122 | 47.028 | 40.258 | 12.632 | 17.505 | 14.287 | 8.433 | 2.910 | -40 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.12.2005 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENTO LAR SRL |
| Nr. reg. com. | J2005000921283 |
| EUID | ROONRC.J2005000921283 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-12-08 |
| Sediu social | Intr. BUZEŞTI, 8, Mun. Caracal, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, MUN. CARACAL, INTR. BUZEŞTI, NR.8, BL.C2, SC.1, AP.1 |
| Telefon | 0740197663 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROTRANSPORT THEORAD EXPRES S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTONIDO MARKET SRL | aceeași clădire |
| BERNARDI URSVAL S.R.L. | aceeași clădire |
| BUTISHOW TIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| BÎLDEA GAB 2009 SRL inactiv | aceeași clădire |
| CABINET MEDICAL-CARDIOLOGIE-BOLI INTERNE DR. CHIŢIMIA EUSTAŢIU SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAMY ANTONY SRL inactiv | aceeași clădire |
| COJJO DESTIN INVEST SRL | aceeași clădire |
| CONSILIO TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| CRYSTAL LUXURY SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| DARMAR NEW TEAM CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| DEN IMPEX DIGITAL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Olt
| 1509704 | NICULESCU SNC |
| 1510105 | CABINET STOMATOLOGIC DR. BADEA SRL |
| 1513918 | MED-COM SRL |
| 1521201 | STOMA SRL |
| 1529140 | PRELISTOM SRL |
| 1536660 | OMNIA SRL |
| 2568253 | DOCTOR PARASCHIV SNC |
| 2654982 | CORASTOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25