RELAIS CHATEAUX TURISM SRL
CUI 18199586 · J2005020693405
RELAIS CHATEAUX TURISM SRL are CUI 18199586, nr. de înregistrare J2005020693405, înmatriculată pe 08.12.2005. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5510. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 250.084 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 166 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 250 mii lei · mediana 1 mii lei | de 193× mediana |
Comparat cu 55.590 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 17.346 | 31.082 | 14.041 | 16.451 | 34.938 | 30.428 | 27.418 | 21.750 | 244.968 | 242.662 | 195.608 | 333.399 | 346.268 |
| Venituri totale | 363.785 | 256 | 17.346 | 31.787 | 14.041 | 16.451 | 34.938 | 36.312 | 27.418 | 22.534 | 246.907 | 243.245 | 195.722 | 337.433 | 376.287 |
| Cheltuieli totale | 113.701 | 45.480 | 78.055 | 62.893 | 55.943 | 60.877 | 66.401 | 33.638 | 50.562 | 86.481 | 231.111 | 288.427 | 695.416 | 452.956 | 403.979 |
| Profit / pierdere brută | 250.084 | -45.224 | -60.709 | -31.106 | -41.902 | -44.426 | -31.463 | 2.674 | -23.144 | -63.947 | 15.796 | -45.182 | -499.694 | -115.523 | -27.692 |
| Profit / pierdere netă | 250.084 | -45.224 | -60.709 | -32.060 | -42.323 | -44.920 | -32.511 | 1.585 | -23.967 | -64.600 | 8.389 | -52.479 | -499.694 | -115.523 | -27.692 |
| Active imobilizate | 2.379.139 | 658.614 | 675.446 | 692.277 | 709.174 | 726.474 | 681.127 | 699.265 | 718.353 | 738.812 | 759.393 | 778.080 | 792.300 | 1.183.820 | 1.230.806 |
| Active circulante | 4.124 | 18.190 | 46.565 | 84.047 | 90.882 | 86.867 | 148.555 | 158.864 | 168.147 | 215.118 | 246.940 | 272.644 | 245.126 | 253.339 | 390.750 |
| Stocuri | 0 | — | 0 | 12.323 | 24.645 | 36.968 | 49.291 | 61.614 | 72.582 | 72.582 | 74.897 | 88.004 | 90.645 | 93.640 | 96.043 |
| Creanțe | 1.827 | 1.821 | 1.565 | 53.778 | 65.986 | 49.898 | 95.716 | 97.249 | 95.488 | 142.471 | 171.009 | 170.187 | 154.043 | 154.968 | 256.701 |
| Casa și conturi la bănci | 2.297 | 16.369 | 45.000 | 17.946 | 251 | 1 | 3.548 | 1 | 77 | 65 | 1.034 | 14.453 | 438 | 4.731 | 38.006 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | 7.697 | 15.394 | 23.091 | 30.788 | 38.485 | 244.078 | 244.078 | 246.011 | 244.949 | 242.606 | 242.606 | 235.051 |
| Datorii | 2.213.204 | 2.130.319 | 2.130.301 | 2.131.602 | 2.130.971 | 2.109.630 | 2.088.747 | 2.092.380 | 2.122.559 | 2.166.022 | 2.155.758 | 2.207.476 | 2.139.355 | 2.039.834 | 1.774.738 |
| Venituri în avans | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 326.415 |
| Capitaluri proprii | 170.059 | -1.453.515 | -1.408.290 | -1.347.581 | -1.315.521 | -1.273.198 | -1.228.277 | -1.195.766 | -991.981 | -968.014 | -903.414 | -911.803 | -859.323 | -360.069 | -244.546 |
| Capital subscris vărsat | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 5 | 5 | 5 | 10 | 10 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.12.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 5510 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RELAIS CHATEAUX TURISM SRL |
| Nr. reg. com. | J2005020693405 |
| EUID | ROONRC.J2005020693405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-12-08 |
| Sediu social | Str. Icoanei, 92, CAMERA 2, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ICOANEI, NR.92, CAMERA 2, ET.1 |
| Telefon | 0744325152 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BASGIU IMMO SRL | aceeași clădire |
| BOUTIX INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| BRAND UNITED SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| MANDRAKE IMMO S.R.L. | aceeași clădire |
| ALBITER SERVCOM SRL | aceeași clădire |
| A&A FASHION INTERNATIONAL MASTER SRL inactiv | 23 m |
| ECOCHIM SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 23 m |
| NORD INVEST COMPANY SRL inactiv | 23 m |
| GESO SOLUTION S.R.L. | 25 m |
| KLEON.RO SRL inactiv | 25 m |
| ARTIZAN GRUP SRL | 37 m |
| BEAUTIFUL HOME CONSTRUCT SRL | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5510 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 14410310 | KANE MEDIA SRL |
| 32356600 | BRAND UNITED SERVICES SRL inactiv |
| 38397448 | BASGIU IMMO SRL |
| 38600479 | BOUTIX INVEST S.R.L. |
| 50646696 | MANDRAKE IMMO S.R.L. |
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08