FLORISAN-FARM SRL
CUI 18243240 · J2005000951286
FLORISAN-FARM SRL are CUI 18243240, nr. de înregistrare J2005000951286, înmatriculată pe 22.12.2005. Sediul social e în Sat Traian, Comuna Traian, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4773. În 2025: cifră de afaceri 1.866.873 lei, profit net 259.292 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,9 mil lei · mediana 199 mii lei | 939% din mediană |
| Profit net | 259 mii lei · mediana 3 mii lei | de 92× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 13.9% · mediana 1.6% | 869% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,9 mil lei · mediana 224 mii lei | 834% din mediană |
Comparat cu 270.672 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.866.873 | 1.783.582 | 1.621.885 | 1.419.234 | 1.262.241 | 1.116.633 | 923.986 | 859.325 | 739.637 | 550.539 | 265.632 | 261.628 | 107.088 | 63.020 | 82.044 |
| Venituri totale | 1.867.799 | 1.784.005 | 1.622.089 | 1.419.338 | 1.262.261 | 1.116.633 | 923.986 | 859.325 | 739.637 | 550.539 | 265.632 | 261.628 | 107.088 | 63.020 | 82.044 |
| Cheltuieli totale | 1.560.406 | 1.501.428 | 1.360.699 | 1.125.348 | 1.028.419 | 916.569 | 765.598 | 710.325 | 637.758 | 500.510 | 250.955 | 234.509 | 106.794 | 59.913 | 78.513 |
| Profit / pierdere brută | 307.393 | 282.577 | 261.390 | 293.990 | 233.842 | 200.064 | 158.388 | 149.000 | 101.879 | 50.029 | 14.677 | 27.119 | 294 | 3.107 | 3.531 |
| Profit / pierdere netă | 259.292 | 237.365 | 247.583 | 280.021 | 220.766 | 189.482 | 148.851 | 140.216 | 94.152 | 43.123 | 6.708 | 19.269 | -2.663 | 2.610 | 2.966 |
| Active imobilizate | 83.271 | 89.271 | 74.258 | 75.218 | 81.818 | 85.178 | 92.378 | 99.578 | 67.060 | 67.525 | 65.556 | — | — | 0 | 18.833 |
| Active circulante | 1.061.449 | 902.509 | 763.663 | 484.526 | 509.219 | 494.260 | 326.749 | 248.955 | 183.776 | 151.287 | 102.722 | 112.445 | 89.836 | 40.311 | 31.655 |
| Stocuri | 206.845 | 167.958 | 163.326 | 136.136 | 106.844 | 115.383 | 92.346 | 74.761 | 64.477 | 57.386 | 47.782 | 55.047 | 60.268 | 35.640 | 29.680 |
| Creanțe | 358.999 | 211.722 | 213.183 | 213.791 | 171.048 | 167.591 | 117.840 | 134.092 | 89.525 | 35.441 | 49.867 | 40.764 | 29.315 | — | 859 |
| Casa și conturi la bănci | 495.605 | 522.829 | 387.154 | 134.599 | 231.327 | 211.286 | 116.563 | 40.102 | 29.774 | 58.460 | 5.073 | 16.634 | 253 | 4.671 | 1.116 |
| Datorii | 747.859 | 616.846 | 452.769 | 222.174 | 313.953 | 333.639 | 215.958 | 159.599 | 150.984 | 172.489 | 165.078 | 109.745 | 92.585 | 40.397 | 53.184 |
| Capitaluri proprii | 396.861 | 374.934 | 385.152 | 337.570 | 277.084 | 245.799 | 203.169 | 188.934 | 99.852 | 46.323 | 3.200 | 2.700 | -2.749 | -86 | -2.696 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | — | — | 1 | 2 | — | — | 3 | 2 | 2 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.12.2005 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 4773 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FLORISAN-FARM SRL |
| Nr. reg. com. | J2005000951286 |
| EUID | ROONRC.J2005000951286 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-12-22 |
| Sediu social | Str. Calea Traian, 139, Sat Traian Com. Traian, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT TRAIAN COM. TRAIAN, STR. CALEA TRAIAN, NR.139 |
| Telefon | 0763694724 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DIACONU P. ADILEX MARIAN S.R.L. inactiv | 128 m |
| BAROANĂ FOREST S.R.L. | 173 m |
| AGRIBUSINESS GREEN CONSULT S.R.L. | 187 m |
| LA ŢUŢU STARMAG SRL inactiv | 208 m |
| TERMORED DOORS WINDOWS S.R.L. inactiv | 214 m |
| TUDORACHE RADAN MARKET SRL | 282 m |
| CAR SPA BEAUTY S.R.L. | 287 m |
| MĂLĂTRANS CRIS & MIH S.R.L. | 301 m |
| AMB CG ELECTRIC TERMO S.R.L. | 324 m |
| METCONF DAVID 21 S.R.L. inactiv | 357 m |
| ELENA CELEBRITY HAIR STAYLING S.R.L. | 379 m |
| LOUIS & NICOLE S.R.L. | 427 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4773 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Olt
| 1509690 | TERAPIA SRL |
| 1510989 | SANTE FARM SRL |
| 1514808 | MALAGEANU SRL |
| 1516108 | DACIANA SRL |
| 1517383 | FARMACOR 100 SRL |
| 1518753 | FARMACIA HELIOS SRL |
| 1519643 | FARMACIA GIULEA SRL |
| 1523873 | FARMACIA DIANA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25