PRIMA MIA AUTO S.R.L.
CUI 18314545 · J29/125/2006
PRIMA MIA AUTO S.R.L. are CUI 18314545, nr. de înregistrare J29/125/2006, înmatriculată pe 25.01.2006. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4519. În 2025: cifră de afaceri 2.683 lei, pierdere netă 3.888 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3 mii lei · mediana 199 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -144.9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.683 | 7.685 | 820 | — | 865 | 2.264 | — | 30 | 2.429 | 4.192 | 5.768 | 13.392 | 17.224 | 8.175 | 13.874 |
| Venituri totale | 2.683 | 7.685 | 975 | 0 | 865 | 2.264 | 0 | 30 | 2.429 | 4.192 | 5.768 | 13.392 | 17.224 | 8.175 | 13.874 |
| Cheltuieli totale | 6.571 | 13.690 | 12.506 | 573 | 930 | 2.369 | 396 | 292 | 1.395 | 6.590 | 5.679 | 12.676 | 17.720 | 9.041 | 11.240 |
| Profit / pierdere brută | -3.888 | -6.005 | -11.531 | -573 | -65 | -105 | -396 | -262 | 1.034 | -2.398 | 89 | 716 | -496 | -866 | 2.634 |
| Profit / pierdere netă | -3.888 | -6.005 | -11.531 | -573 | -91 | -173 | -396 | -263 | 961 | -2.524 | -84 | 315 | -916 | -866 | 2.377 |
| Active imobilizate | 517 | 3.621 | 6.725 | — | — | — | — | — | — | 118 | 253 | 405 | 540 | — | — |
| Active circulante | 1.079 | 2.526 | 1.518 | 71 | 620 | 2.129 | 1.134 | 1.530 | 2.937 | 2.446 | 5.009 | 4.747 | 9.076 | 7.646 | 13.811 |
| Stocuri | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | 632 | 1.410 | 2.837 | 4.664 | 5.874 | 5.500 |
| Creanțe | 760 | 684 | 534 | — | 426 | 781 | 734 | 658 | 295 | 416 | 295 | 443 | 1.270 | 1.313 | 920 |
| Casa și conturi la bănci | 319 | 1.842 | 984 | 71 | 194 | 1.348 | 400 | 872 | 2.642 | 1.398 | 3.304 | 1.467 | 3.142 | 459 | 7.391 |
| Datorii | 26.000 | 26.663 | 22.754 | 3.051 | 3.118 | 4.536 | 3.368 | 3.368 | 4.512 | 5.099 | 5.275 | 5.079 | 9.858 | 6.962 | 12.261 |
| Capitaluri proprii | -24.404 | -20.516 | -14.511 | -2.980 | -2.498 | -2.407 | -2.234 | -1.838 | -1.575 | -2.535 | -13 | 73 | -242 | 684 | 1.550 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.01.2006 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 4519 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PRIMA MIA AUTO SRL |
| Nr. reg. com. | J29/125/2006 |
| EUID | ROONRC.J29/125/2006 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2006-01-25 |
| Sediu social | Aleea Profesorilor, 6, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, ALEEA PROFESORILOR, NR.6, BL.37A, SC.A, ET.2, AP.10 |
| Telefon | 0722196217 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMMROS STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| AVICART DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| BESTBYTE SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| COSANDRA MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| FORM CONNECTION SRL | aceeași clădire |
| GRAL ARTE ARCOPLAST SRL | aceeași clădire |
| LIMITLESS PPC AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCYBELLA NET SRL inactiv | aceeași clădire |
| MATH ACADEMY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MIRALIS IMPEX SRL | aceeași clădire |
| NAPA TEHMED S.R.L. | aceeași clădire |
| POSTPROD TOOL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4511 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Prahova
| 14205227 | ECOLINE SRL |
| 15449475 | ESO TRADE TRUCKS S.R.L. |
| 16673810 | BEST MOTORS SRL |
| 16816154 | ANGELSOFT INT SRL |
| 18349179 | CHIAJNA IMPEX SRL |
| 19080671 | FRALIS GRUP SRL |
| 20632702 | IKAT SRL |
| 20687309 | MANAS AUTO COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25